Пакети поліетиленові з малюнком

Намалюємо рекламу на поліетилені!

Пакети поліетиленові з малюнком

Пакети з поліетилену постійно використовуються не тільки в побуті, але і в різних промислових галузях. Прозорі і чорні пакети – це досить нудно. Така безлика упаковка не “розповість» покупцеві ні про що.

Зате, використовуючи поверхню поліетиленового пакету, як рекламну площу, ви зможете легко підняти рейтинг компанії на тлі конкурентів. Логотип або фірмове зображення на пакеті сприяє запам’ятовуванню продукції, тому наступного разу споживач піде прямо до ваших товарам.

Переваги поліетиленової упаковки

• Практичність матеріалу.

• Зручність в перенесенні і упаковці продуктів.

• Ефективна реклама, що підвищує презентабельність фірми, що поліпшує конкурентоспроможність.

• Міцність пакетів.

• Можливість багаторазового використання зручної «тари».

Які види пакетів під друк можна запропонувати?

«Банани» з вирубними ручками. Можна наносити зображення тільки на одну сторону пакету, або розмістити малюнки на обох. Іноді замовники наносять малюнки навіть на дно поліетиленових пакетів.

Пакети з петльовими ручками відрізняються особливою міцністю.

Майки також годяться для нанесення логотипу, але через бічних розширень зображення може спотворюватися. Якщо ви виберете логотип невеликого розміру, то товарний символ не буде деформуватися навіть при наповненні пакету продуктами.

Відповідність вимогам – головне правило виробництва

Піклуючись про міцність і якості поліетилену, слід звернути увагу на товщину матеріалу. Менш щільними є пакети, виготовлені з поліетилену низького тиску, більш щільними – з ПВД. LoveBag пропонує флексографічний метод друку в чотириколірною виконанні.

Завдяки використанню інноваційного екструзійного обладнання, ми пропонуємо замовникам тільки якісні поліетиленові пакети. Оскільки виготовлення пакетів з малюнком є досить складним, то потрібен постійний контроль всіх стадій виготовлення.

Припустимо, надання форми пакету здійснюється на пакетоделе. Великі супермаркети, кондитерські фабрики, магазини одягу та взуття напевно зацікавляться нашою продукцією.

Замовити