Пакети поліетиленові з ручкою

Турбота про імідж!

Пакети поліетиленові з ручкою

Пакет з ручками може виглядати по-різному, але зате мета використання іміджевої продукції завжди однакова – залучення клієнтів.

На поліетиленовою поверхні завжди дуже добре видна реклама торгової марки. Такий вид поліетиленових пакетів, як майка більше підходить для походу за продуктами.

А ось в магазинах одягу, іграшок, нижньої білизни, сувенірів не обійтися без пакетів з ручками.

«Азбука» поліетилену

Пакет для фасування не має ручок і схожий на прозорий поліетиленовий мішок. Така упаковка оберігає продукт від бруду і вологи. Товщина таких пакетів невелика – близько 5мкм.

Майки мають характерну «впізнавану» конструкцію. Найчастіше майки шарудять, тому що виготовляються з поліетилену низької щільності. Однак можна виготовити і гладкі щільні пакети даного виду.

Банан – пакет з прорубною ручкою різних модифікацій. Ручки можуть бути укріпленими (клеєм або зварюванням) або неукріпленими. Виробництво поліетиленових пакетів такого типу є найбільш складним.

З петльовими ручками. Варто відзначити, що ручки виготовляють окремо від пакетів, а на кінцевому етапі складання – приєднують. Процес створення пакетів з ручками – петлями також досить трудомісткий. Ручки можуть посилюватися додатково.

Вікет – пакети з кліпсами підходять для пакування та зберігання хлібобулочних виробів. Особливість пакету – наявність отворів по всій площі.

Пакет із замком.

Методи посилення поліетиленових ручок

На виставках і презентаціях часто використовуються пакети з вирубною ручкою. За рахунок використання донної складки обсяг пакета можна збільшити. Вантажопідйомність звичайного пакета становить не більше трьох кілограмів. Якщо є необхідність збільшити міцність пакета, то використовується посилення ручок.

Існує чотири способи підсилення:

Підворіть. При підворіть отримують гладку поверхню ручки, паралельно зміцнюючи її.

Інтеграція. При інтегрованому способі зміцнення зварюють верх пакету з плівкою більшої товщини, де здійснюють «прорубки» ручок.

Гаряча склейка або ручки «райтер» найбільш популярні. На лицьовій стороні точки приварювання відзначені рельєфом.

Холодна склейка виглядає більш естетично, ніж гаряча, відрізняючись гладкою поверхнею з лицьового боку.

Замовити