Поліетиленові пакети з вирубною ручкою

У побуті і на презентації – пакет зі зручною ручкою

Поліетиленові пакети з вирубною ручкою Пакети з вирубною ручкою Поліетиленові пакети з ручкою

Серед видів упаковки пакет, виготовлений з вирубною ручкою, дуже затребуваний в торговельній галузі, на побутовому рівні, а також при проведенні виставок, конференцій, семінарів. Безперечними перевагами даного виду пакетів є місткість, надійність, зручність використання.

Види пакетів можуть відрізнятися укріпленої ручкою або не мати укріплення. Оскільки зміцнення ручки збільшить виробничі витрати, то цей факт відбитися на ціні виробу. Якщо пакет не має зміцнення ручок, це не означає, що він моментально порветься: просто виріб зроблено з матеріалу достатньої товщини.

Купуючи пакети з ручкою, обов’язково зверніть увагу на матеріал.

Якісний поліетиленовий пакет характеризується

• Гладкості.

• Міцністю.

• Еластичністю.

• Наявністю бічних або донних складок.

Пакет ПВД з переробній ручками – незамінна складова в магазинах і торгових центрах. Поряд з низькою вартістю пакетів, рекламні можливості просто феноменальні. Наносити малюнок на поверхню можна навіть в області розташування ручок.

Зміцнення ручок може здійснюватися кількома способами

Холодна «сварка». Смужка поліетилену більше щільності, яка називається райтер, приклеюється із зворотного боку пакета. В результаті місце склейки абсолютно непомітно.

Гаряча «сварка» вважається більш міцним способом. Правда, рейтер після приварювання буде помітний: з лицьового боку залишаться точки в певних місцях.

«Сировина» для пакетів і особливості використання

Спосіб виготовлення впливає на різновид виробів: у компанії LoveBag вам запропонують пакети з поліетилену трьох видів – низького тиску ПНД, середнього тиску ПКД і високого тиску ПВД.

Надійність і гарну вантажопідйомність пакетів з вирубними ручками змогли оцінити не тільки продавці і виробники, а й споживачі.

Наприклад, поліетилен низького тиску витримує вагу до 30 кілограмів : такі вироби легко «впізнати» по шелестіння під час експлуатації. Доступність ціни ПНД дозволяє багатьом фірмам купувати пакети великими тиражами.

Замовити