Поліетиленові пакети оптом

Поліетилен – двигун реклами!

Поліетиленові пакети оптом

На ринку упаковки та транспортування матеріалів стійку позицію займають поліетиленові пакети.

Простота і практичність пакетів полюбилася покупцям і виробникам. Кожен день супермаркети і магазини, виробництва і торговельні мережі використовують в роботи пакети з поліетилену. Поряд з основним призначенням, пакет є ефективним способом просування бренду.

Щоб забезпечити підприємство пакувальним і фасувальним матеріалом, доречно буде зробити оптовий замовлення поліетиленових пакетів. У галузях торгівлі, промислових товарів, продуктів харчування, парфумерії не обійтися без міцної упаковки.

Які переваги замовлення поліетиленових пакетів?

• Доступність вартості.

• Прозора упаковка.

• Мала вага.

• Великий вибір форм, розмірів і щільності пакетів.

Нюанси застосування поліетиленових пакетів

За незнання багато замовників ставляться до поліетиленовій упаковці не надто довірливо, вважаючи, що пакети «вигорають» від сонця, не можуть бути яскравими, і недостатньо надійні. Однак можна використовувати темні кольори поліетилену, щоб захистити вміст від ультрафіолету, в тому числі, і продукти харчування.

Нанесення друку на поліетиленовий пакет може здійснюватися в Шестикольорова варіанті, включаючи повноколірний спосіб друку. Логотип і зображення може розташовуватися на одній або обох сторонах пакета.

Практично пакети з поліетилену необхідні не тільки у виробництві, але є незамінною складовою виставок, промоакцій, конференцій. Припустимо, підприємство представляє товари в якості сувенірів. Складають їх у фірмові пакети з логотипом компанії.

Оформляючи оптовий замовлення поліетиленових пакетів, можна заощадити власні витрати. Мінімальний тираж може залежати від кількості кольорів друку: два кольори – 5 000 штук, три кольори – 10 000 штук.

LoveBag пропонує виконання замовлення за прийнятними цінами на вигідних умовах. Крім того, ціна замовлення формується з таких складових як розмір логотипу, складність дизайну, вид ручки. Оптові покупці можуть вибрати зручну для них систему оплати.

Замовити