Поліетиленові пакети на замовлення

Індивідуальне замовлення – обличчя фірми!

Поліетиленові пакети на замовлення

Сучасний ринок просто складно уявити без використання поліетиленових пакетів.

Захопити з собою «тормозок »на роботу можна, загорнувши в поліетилен. Купивши в супермаркеті продукти для вечері, ми складаємо їх в зручний пакет.

У кожному будинку є зручні пакети для зберігання одягу з поліетилену і незамінні мішки для сміття. Загалом, як не крути, а поліетилен міцно «увійшов» у наш побут.

Якщо споживачам достатньо буде 10-15 пакетів для постійного користування, то компанії, діяльність яких пов’язана з виробництвом товарів певної групи, використовують набагато більшу кількість упаковки.

У мережах супермаркетів, бутиках, кондитерських, ресторанах пакети потрібні як повітря. Само собою, організації намагаються привернути увагу до бренду, набуваючи пакети з поліетилену, виготовлені на замовлення.

Основні види пакетів

• Поліпропіленові пакети.

• Поліетиленові мішки.

• Банани.

• Майки.

• Фірмові пакети для презентацій та промоакцій.

Буденність або креативність?

Здавалося б, навіщо ускладнювати завдання? Можна банально придбати упаковку в першому-ліпшому магазині. Але тоді пакети вашої фірми нічим не будуть відрізнятися від конкурентів, а це означає, що про продуктивність і підвищенні продажів мова не йде.

Упаковка, виготовлена за певним дизайну, з логотипом компанії, всякий раз буде нагадувати про виробника. Приміром, пакети торгової продуктової мережі – гарантія того, що покупець буде асоціювати вашу компанію з магазином, куди він піде в першу чергу.

Оптовий замовлення поліетиленових пакетів – кращий варіант для кожної компанії. Ергономічність і доступність упаковки важлива в торговельній, харчової, текстильної, парфумерної та інших галузях.

Залежно від мети використання пакетів, дизайнери компанії LoveBag підберуть формат, щільність і вид поліетиленової упаковки. Ми пропонуємо прийнятні ціни на високу якість друку.

Нанесення малюнка на поліетиленовий пакет виконується шляхом використання флексопечати, ротогравюри, тому результат вражає яскравістю фарб і ексклюзивністю презентації.

Замовити