Поліетиленові пакети

Виготовлення поліетиленових пакетів зі знижкою до -30%

Поліетиленові пакети

Поліетилен – доступно, легко і красиво!

Надійна універсальна упаковка з поліетилену відрізняється невисокою вартістю і малою вагою. Поліетиленові пакети в Києві використовують у багатьох торгових мережах та магазинах незалежно від типу продукції.

Логотип на поліетиленовому пакеті допомагає прорекламувати товар або послугу. Про ефективність реклами на пакетах можна розповідати досить довго.

Фірмовий логотип, звучний слоган і барвисте зображення ненав’язливо «оповідають» про магазин або компанії.

Друк на пакетах «банан»

Чорні, кольорові і прозорі

Будь рекламно-сувенірна продукція буде виглядати більш презентабельний вигляд, якщо упаковкою стануть поліетиленові пакети з атрибутикою компанії. У магазині LoveBag широкий вибір форм, розмірів виробів.

Існує можливість фарбування пакетів в різні кольори, іноді в темні. Припустимо, для кращого захисту від сонячних променів логічно використовувати упаковку чорного кольору. Логотипи та зображення можна наносити на одну сторону пакета або на обидві.

Виробничі секрети

В асортименті поліетиленових виробів широке застосування знайшли пакети «майка» і «банан».

Ціна замовлення залежить від таких характеристик як

- розмір пакета;

- дизайн;

- тираж;

- щільність матеріалу;

- різновид ручок.

Пакети «майка» виготовляють з кольорового або прозорої плівки товщиною до сорока п’яти мікрон. Залежно від товщини сировини визначається зносостійкість пакету і максимальна вага вантажу – від п’яти до п’ятнадцяти кілограмів. Упаковуючи подарунок або презент у поліетиленові пакети, Ви проявляєте турботу про клієнтів

Ви можете замовити доставку пакетів по всій Україні.

Замовити