Паперові пакети з ручками

Використання пакетів з деяких пір стало незамінним не тільки в побуті, а й у виробництві!

Паперові пакети з ручками Пакети з ручками Великі пакети з ручками

Целофанові пакети займають певну нішу на ринку, але поступово «здають позиції», поступаючись місцем більш екологічним і доступним паперовим пакетам. Особливо популярні паперові пакети з ручками, які відрізняються особливою елегантністю.

Серед рекламних способів просування компанії паперовий пакет з ручками займає не останнє місце. Отримати покупку в магазині або подарунок на виставці в стильному пакеті буде приємно будь-кому. Порівнюючи відчуття від дотику до поліетилену і тисненою папері, покупець напевно віддасть перевагу другому варіанту.

Виготовлення пакетів проводиться з таких матеріалів як

• Офсет.

• Крейдований папір.

• Крафт.

• Картон.

• Дизайнерські матеріали.

Помилково вважати, що паперовий пакет крихкий і недовговічний. Навпаки, в паперову упаковку можна складати і косметику, і господарські товари, і одяг, і продукти харчування. Презентабельні пакети з паперу витримають вантаж до п’ятнадцяти кілограмів. Міцні кручені шнури у вигляді ручок не підведуть, тому можна сміливо складати в пакет необхідні речі.

Серед різновидів ручок можна вибрати підходящий варіант

1. Мотузкові.

а) поліефірні;

б) бавовняні;

в) поліпропіленові.

2. З паперу.

3. З шпагату.

Мотузяні ручки для паперових пакетів виготовляються шляхом плетіння шнура, товщина якого може змінюватися від 3 до 10 міліметрів. Ошатним варіантом оформлення подарункових пакетів можуть стати ручки з атласної стрічки. Крім того, мотузкові ручки можуть мати люверси. Сфальцованние в двох точках, смужки крафта перетворюються на ручки.

Виготовлення пакетів з паперу користується популярністю не тільки серед приватних замовників, але і серед бізнес-підприємств. Паперовий пакет – товар, що не втрачає актуальності вже кілька років.

Наша компанія LoveBag виготовить будь тираж упаковки.

Святкові, з логотипом, одноколірні, принтовані – до ваших послуг безліч варіантів. Якщо серед шаблонів або готової продукції ви не знайшли відповідного пакета з паперу, ми створимо абсолютно новий дизайн.

Замовити