Паперові пакети для фаст-фуду

Еко-матеріал для фаст-фуда!

Пакет для фаст-фуду Паперові пакети для фаст-фуду Паперовий пакет для фаст-фуду

Серед варіантів пакувальних матеріалів, папір займає лідерську позицію. Паперова упаковка не просто екологічна і проста в утилізації, але і відрізняється швидким виробництвом. Вартість паперових пакетів зазвичай доступна для будь-яких замовників, тому скористатися таким економічним способом реклами може кожна компанія.

Якщо в промислових сферах ще можна розглядати варіанти заміни паперу, то для харчової галузі необхідна тільки харчова упаковка. Ринок харчування неможливо уявити без випічки, хліба, сипучих продуктів, фаст-фуду.

Які характеристики харчової паперу?

1. Не містить отруйних речовин.

2. Володіє гіпоалергенністю.

3. Виробляється з натурального матеріалу.

4. Зручна в побуті.

Організовуючи фаст-фуд, слід подбати про пакети для бутербродів і сендвічів. Пластикова упаковка призводить до того, що їжа починає «задихатися», а звичайний папір в якості обгортки відразу ж «прикрашається» жирними плямами.

Для фаст-фуду компанія LoveBag використовує пергамент, підпергамент і жіроустойчівие види паперу.

Зазвичай такі пакети незамінні для цілого ряду продуктів:

• пончик і беляшей.

• Пирожков.

• шаурми.

• Хот-догів.

• Сендвіч.

• млинчики.

• пампушки.

«Варіації» застосування паперових пакетів

Упаковка – це не просто турбота про клієнта, висока якість сервісу компанії. Це стрімка популяризація бренду фірми. Якщо ви не знаєте, як швидко поширити інформацію про компанію, подбайте про те, щоб на упаковці фаст-фуду з’явився логотип.

Продаючи млинчики і пиріжки в фірмових пакетах і конвертах, ви економите кошти на роздачі рекламних буклетів. У цьому просто немає необхідності! Покупець добровільно бере рекламу у вигляді упаковки фаст-фуду.

Крім того, замовники знайдуть в асортименті паперової продукції пакети з розширеннями для розфасовки цукру і крохмалю, пакети – саше для насіння і спецій, а також міцні пакети для товарів на винос. Щоб швидко доставити замовлення споживача, пакети мають щільне дно, міцні ручки і готові для транспортування.

Замовити