Паперові пакети під пляшку

Заборона на алкоголь: маскуємо пакетом!

Пакети під пляшку Пакет під пляшку Паперові пакети під пляшку

У Європі пакети під пляшку давно стали невід’ємною частиною ринку. Справа в тому, що вживання спиртних напоїв у громадському місці строго заборонено законодавством Німеччини, Франції, Англії.

Ось виробники і додумалися «замаскувати» алкогольні напої упаковкою з паперу. Виглядає естетично, закону не суперечить. Мова йде не тільки про скляних пляшках, але і металевих банках.

Паперові пакети під пляшку можна класифікувати таким чином

1. Пакети з квадратним дном з крафт-паперу для винних пляшок.

2. Пакети саше для пивних пляшок.

3. Подарункові пакети для елітного алкоголю з ручками.

Поряд з цими відмінностями, пакети відрізняються обсягом – для пляшок 0,33, 0,5, 1 і 2 літри. Оригінальний і зручний спосіб упаковки пляшки – це легкий спосіб підвищити статус компанії – виробника. Пакет може містити не просто інформацію про напій, а й логотип компанії, історію бренду.

Зробити замовлення пакетів під пляшку будь-якого тиражу можна в магазині пакетів LoveBag.

Пляшкове «царство» з паперу

Найпоширеніші види пакетів під пивні пляшки:

• Для скляної пляшки пива.

• Для банки.

• Для баклажки.

Популярні упаковки для винних пляшок :

Крафт-пакети для однієї, двох пляшок.

• Коробка для однієї, двох або трьох винних пляшок.

Особливістю конструкції пакетів під пляшку є використання високоміцних сортів крафта, дизайнерського картону і кручених ручок.

Якісний паперовий пакет може витримати до п’ятнадцяти кілограмів ваги.

Часто дизайн пакета повторює етикетку, тому вам не доведеться ламати голову в пошуках креативних ідей. Покупець в торговому центрі напевно вибере пляшку вина у вишуканому пакеті: такий делікатний і продуманий подарунок гідно оцінить винуватець торжества.

Коли метою виготовлення пакету стає банальне приховування пляшки від сторонніх очей, то упаковка грає роль «носія». Переплачувати за такий пакет немає особливого сенсу. У деяких випадках знадобляться паперові саше з крафта без печатки, які стануть «одягом» для скляних пляшок.

На жаль, через недостатню щільності паперу, яка використовується для створення дешевих пакетів, може відбутися намокання упаковки.

Замовити