Великі паперові пакети

Великому кораблю – велике плавання!

Великий пакет Великі паперові пакети Великий паперовий пакет

Папір – слово виникло від очеретяного рослини, яка виростало уздовж єгипетського Нілу. Проте в ту пору роль паперу грав папірус, а пізніше був винайдений матеріал на основі целюлозних волокон бавовни, льону або деревини.

Оскільки паперові пакети використовуються в багатьох галузях, то часто замовникам потрібні особливі розміри упаковки.

Тарування та фасування штучної і сипучої продукції привели до необхідності ущільнення матеріалу і збільшення розмірів пакетів. Іноді пакети набувають настільки великі розміри, що їх доречно називати паперовими мішками .

У порівнянні з іншими можливими варіантами упаковки, мішки з паперу – найбільш вигідний варіант . На основі целюлозної крафт-паперу виготовляють багатошарові мішки. Кількість шарів може варіюватися від двох до шести штук.

Сфери використання великих пакетів з паперу

• Фасовка вугілля.

• Укладання комбікормів.

• Упаковка для вермішелі, макаронів, круп, борошна.

• Упаковка для алебастру, вапна, гіпсу.

• Пакет для сумішей та кормів для домашніх вихованців.

• Пакети на винос.

В залежності від призначення пакета, фахівці компанії LoveBag вибирають найбільш підходящий матеріал : крафт білого кольору, крафт коричневого кольору, битумированная папір, ламінована поліетиленом.

Логотип компанії, який є невід’ємною частиною пакетів будь-яких розмірів, можна нанести в Шестикольорова варіанті .

Популярні типи пакетів – «гігантів»

Мішки паперові відкриті відрізняються проклеєним дном, мають горловину для навантаження продукту. Такий тип пакетів використовують для комбікормів, сухого молока, харчових добавок, хімічної продукції, деревного вугілля. Щільність паперу – не менше 70г / м2.

Паперові мішки з клапаном дуже зручні при автоматизованій вантаженні продукту. Коли мішок заповнений, то клапан закривається внутрішнім тиском. Такий тип пакета підходить для упаковки сухих сумішей, гіпсу, крейди, цементу.

Особливою популярністю користуються паперові пакети на винос, які можуть мати досить великі розміри. На основі щільного крафта виготовляється пакет з квадратним дном. В бістро, ресторанах, кафе, сервісах з доставки їжі такі пакети просто незамінні.

Замовити