Подарункові пакети

Дизайн преміум класу!

Подарунковий пакет Подарункові пакети Пакет для подарунків

Паперові дизайнерські пакети необхідні для упаковки подарунків та елітної продукції. Посудіть самі: не можуть дорогі товари продаватимуться без упаковки! Статус товару вимагає відповідної «оболонки».

Що стосується вибору подарункового пакета, то покупець хоче знайти щось особливе, виняткове.

Щоб здивувати, вразити, порадувати, не шкода ні сил, ні часу, ні грошей, тому і виробники, і покупці готові купувати шедеври поліграфічного мистецтва.

Якщо ви ще не визначилися з вибором, компанія LoveBag готова запропонувати професійну допомогу з виготовлення подарункових пакетів.

Основа – папір: обговоренню не підлягає?

Багато користувачів почнуть сперечатися, мовляв, папір – крихкий матеріал, який норовить порватися. Краще підшукати щось більш … Так кажуть покупці, які не бачили сучасні подарункові пакети.

Переваги паперових пакетів очевидні

• Естетичність виробу.

• Привабливий зовнішній вигляд.

• Здатність витримувати вагу до 15 кілограмів.

• Вологостійкість матеріалу (на захисті від води – матова або глянцева ламінація).

• Практичність.

• Можливість нанесення логотипу або малюнка.

Досить значний список можна додати ще одним немаловажним фактором – доступною ціною.

Призначення подарункових пакетів з паперу

Щоб винуватець торжества зміг понести додому все подароване, паперовий пакет буде дуже до речі. Завдяки міцним і зручним ручкам, можна нести одночасно кілька пакетів, не побоюючись за цілісність вмісту.

Паперові дизайнерські пакети відрізняються особливою технологією виготовлення, тому витримують важку вагу. Крім того, ми подбали про те, щоб пакет не порвався від гострокутих предметів всередині.

Нестандартна упаковка стане додатковим подарунком і приверне увагу. Можна піднести пакет з фотографією іменинника або порадувати директора компанії подарунком, що знаходяться в упаковці з логотипом.

Хочете проявити креатив? Тоді візьміть участь у процесі створення макета для дизайнерського подарункового пакета. Розкажіть про свої побажання нашим дизайнерам – і вони створять вишуканий і незвичайний пакет.

Ви можете замовити доставку подарункових пакетів по всій Україні.

Замовити