Новорічні паперові пакети

Новорічна суєта: пакети на будь-який смак!

Новорічні пакети Різдвяні пакети Пакети новорічні

Одним з улюблених свят і дітей, і дорослих є Новий рік. Зазвичай, новорічні канікули – це можливість побути з рідними і близькими вам людьми.

Не обходиться без вручення приємних сюрпризів і подарунків. Кожен презент – це частинка душі, тепле ставлення, щира любов.

Компанійські відносини

Будь-який подарунок потребує красивому оформленні: для цього використовують святкову обгортку або новорічні пакети з паперу.

Компанії – виробники прагнуть запропонувати покупцям продукцію в новорічній упаковці. Це піднімає настрій клієнтам, підкреслює статус компанії.

Ворох яскравих пакетів під ялинкою – мрія будь-якого. Оточіть улюблене свято ореолом загадковості і таємничості, замовивши новорічні пакети у професійній поліграфічної компанії LoveBag.

Варіанти новорічних пакетів

Для напоїв . Туди можна покласти іскристе шампанське до святкового столу, пляшку вина багаторічної витримки. Завдяки спеціальній конструкції, пакети витримує вагу вмісту, а форма спеціально пристосована для «обрамлення» пляшок.

Для дорослих . Зрозуміло, сюжетна лінія зображень розрахована на певний вік. Тут веселощі та застілля, жартівливі написи і побажання. Можна вибрати новорічний пакет з наявних шаблонів або створити неповторний макет.

Для дітей . На пакетах – сніговики, Дід Мороз зі Снігуронькою, зайці, ведмеді та інші жителі лісового царства. Побачивши такий пакет під ялинкою, дитина відразу зрозуміє, для кого призначений гостинець.

Великі чи маленькі . Залежно від розміру і форми вмісту можна вибрати пакет, оптимально відповідний для подарунка.

З ручками у вигляді шнурків або стрічок . І той, і інший варіанти ручок цілком надійні. Колір шнурка або стрічки можна зробити контрастним загального фону, або підібрати відтінок, відповідно до загальної колірної гами.

Якщо ви плануєте привітати співробітників компанії, можна придбати нейтральні пакети без поділу на статуси . Підходящим варіантом стануть смугасті пакети з новорічним мотивом.

Щоб не прив’язуватися до календарних дат, можна зупинити вибір на святкових пакетах з голограмами. Такі упаковки можна використовувати для будь-яких урочистостей та ювілеїв.

Замовити