Пакети з дизайнерського картону

Пакети з дизайнерського картону зі знижкою до -30%

Пакети з дизайнерського картону

Свіжий дизайн для бренду

Багато замовників напевно зупинять вибір на виробах з дизайнерського картону.

Оригінальні пакети зайвий раз підкреслять значущість Вашого бренду, акцентують увагу на престижності продукту. Широкий асортимент пакетів з дизайнерського картону в Києві можна знайти в магазині LoveBag.

Різноманітність кольорів, фактур, товщини картону дозволяє виготовляти яскраві і привабливі упаковки, пакети. Популярністю у замовників користується стилізація під вельвет, оксамит, велюр, шкіру або льон.

Торкаючись до поверхні, неможливо відрізнити матеріал від оригіналу: настільки віртуозно виконана імітація. Комусь припадуть до душі пастельні, рожеві, білосніжні відтінки, а хтось вибере металізований блиск поверхні.

Дизайнерський картон – особливості матеріалу

Серед величезної кількості зразків дизайнерського паперу можна вибрати відповідний варіант. За бажанням замовника друк на пакеті виконується в декількох відтінках. Зробити виріб ще більш привабливим можна за допомогою технологій тиснення фольгою і вибіркового лакування.

Ручки для пакетів можуть виготовлятися з таких матеріалів як

– пластик

- поліпропіленовий шнур

- атласна стрічка

Виготовлення пакетів здійснюють вже з пофарбованих матеріалів, тому картон зайвий раз не береться під деформації. Пакети з дизайнерського картону влагоустойчиви і міцні, до того ж, не потребують додаткової ламінації.

Міцні та вишукані пакети доречні як подарункової упаковки. Можна замовити пакети з тематичними малюнками та святковими написами, однотонні, різнобарвні, прінтование.

Замовити