Пакети з крейдованого паперу

Пакети із крейдованого паперу зі знижкою до -30%

Пакети з крейдованого папери

Пакети із крейдованого паперу в Києві користуються особливим попитом у замовників. Справа в тому, що висока якість матеріалу відкриває величезні можливості творчої реалізації.

Крейдований папір в поліграфії – традиційний матеріал для виготовлення глянцевих видань.

Цікаво, що крейдований папір спочатку завжди білого кольору з гладкою поверхнею, але ці якості в процесі можуть змінюватися. В результаті пакети з цього матеріалу обходяться замовникам за низькою ціною, а відтінки на поверхні привертають увагу насиченістю.

Паперові пакети під А4 формат – 30см (висота) * 23см (ширина) * 10см (дно)

Пакети з крейдованого паперуДрук пакетів на високоякісної фінської крейдованому папері 170г / м2, + глянсова / матова ламінація, друк повнокольоровий, картонні підсилювачі дна та ручок, мотузкові ручки обраного Вами кольору.

Тираж 100 200 300 500
Ціна, грн.

Паперові пакети під пляшку – 40см (висота) * 11см (ширина) * 10см (дно)

Пакети з крейдованого паперу
Друк пакетів на високоякісної фінської крейдованому папері 170г / м2, + глянсова / матова ламінація, друк повнокольоровий, картонні підсилювачі дна та ручок, мотузкові ручки обраного Вами кольору.

Тираж 100 200 300 500
Ціна, грн.

Паперові пакети, формат – 20см (висота) * 16см (ширина) * 9см (дно)

Пакети з крейдованого паперу Виготовлення пакетів на глянцевому щільного паперу європейської якості 170г, + глянсова / матова ламінація, друк 1 колір або повнокольоровий, картонні підсилювачі дна та ручок, ручки-шнурки обраного Вами кольору.

Тираж 100 200 300 500
Ціна, грн.

Паперові пакети, формат – 40см (висота) * 30см (ширина) * 10см (дно)

Пакети з крейдованого паперу Друк пакетів на високоякісної фінської крейдованому папері 170г / м2, + глянсова / матова ламінація, друк повнокольоровий, картонні підсилювачі дна та ручок, мотузкові ручки обраного Вами кольору.

Тираж 100 200 300 500
Ціна, грн.

Сфера використання пакетів з крейдованого паперу

Проведення кампаній, виставок, презентацій, рекламних акцій не обходиться без пакетів із крейдованого паперу. На рівну поверхню легко нанести напис або логотип. Щоб виріб був досить міцним, папір покривають шаром ламінату.

Поверхня пакета може бути :

– лакована;

- тиснення;

- гладкої.

Ми завжди враховуємо побажання замовника, прагнемо до плідної співпраці. Незважаючи на зовнішню «витонченість», пакети з крейдованого паперу з легкістю витримають вантаж до 3-ох кілограмів.

Якщо пакет призначається як подарункового варіанту, то підходящим вибором стане модель з атласними ручками – стрічками. Більш повсякденним варіантом «утримувачів» є шнури або пластикові ручки – кліпси. Колір ручок дизайнери вибирають в тон виробу. У Києві можна замовити виготовлення пакетів із крейдованого паперу кількістю від 100 штук на LoveBag.

Ми робимо доставку пакетів по всій Україні .

Ви можете замовити доставку пакетів з крейдованого паперу по всій Україні.

Замовити