Пакети з картону

Пакети з картону зі знижкою до -30%

Пакети з картону

Шедевр з картону

Фірмовий стиль компанії на картонних пакетах відрізняється особливою привабливістю, особливо в поєднанні з ексклюзивним дизайном.

Пакети з картону – рекламна «майданчик» не гірше, ніж ролик на ТБ. Отримати презент від компанії в стильному пакеті з картону буде приємно кожного клієнта. Такий лояльний підхід гідно оцінять, а презентабельність компанії зросте в рази.

Пакети з картону, формат – 31см (ширина) * 23см (висота) * 15см (дно)

Пакети з картону Друк пакетів на високоякісному фінському картоні 200г, + глянсова / матова ламінація, друк повнокольоровий, картонні підсилювачі дна та ручок, мотузкові ручки обраного Вами кольору або стрічки.

Тираж 100 200 300 500
Ціна, грн.

Великий пакет з картону, формат – 47см (ширина) * 34см (висота) * 15см (дно)

Пакети з картону

Тираж 100 200 300 500
Ціна, грн.

Чому пакети з картону?

Перше, вони відрізняються особливою міцністю: отже, в них можна упаковувати не тільки ручки з логотипами, а й косметичну продукцію, книги і багато іншого. По-друге, багато компаній в Києві замовляють пакети з картону, знаючи про їх довговічності. В результаті, про «дарувальника» пам’ятають ще дуже довго. Пакети виконуються згідно побажань замовника з урахуванням інноваційних технологій.

Необхідна хороша візитна картка компанії чи бренду?

Замовте пакети з картону у фірмовому стилі: незабаром про Вашу продукцію дізнаються всі, а компанія придбає популярність і збільшить конкурентоспроможністю. Для виробництва картонних виробів використовується матеріал двох різновидів. Частіше використовується крейдований картон, на який за допомогою офсетного друку наносять зображення.

Трохи рідше застосовують щільний дизайнерський картон, що відрізняється різними фактурами. Щоб нанести напис або логотип на щільний кольоровий картон, використовують методи шовкографії і тиснення. Ціна тиражу друку залежить від обраного матеріалу, а більші замовлення обійдуться дешевше.

Переваги картонних пакетів

– багатофункціональність

- практичність

- вартість

- жорсткість матеріалу

Ви можете замовити доставку пакетів з картону по всій Україні.

Замовити