Паперові пакети

Виготовлення паперових пакетів зі знижкою! Поспішайте замовити!

Паперові пакети

З паперу: традиційні упаковки

Кращий винахід для упаковки подарунків або інших товарів – це паперові пакети. У Києві можна придбати зручні та практичні пакети в нашому магазині. До того ж, це відмінний спосіб реклами. Адже позитив, пов’язаний з шопінгом, залишиться надовго у Вашій пам’яті. Пакет – це своєрідний «місток» між покупцем і Вашою компанією.

Паперовий пакет – гідний «носій» будь торгової марки.

Міцний і красивий пакет прослужить довго, стаючи рекламним чином компанії серед друзів і близьких покупця.

Кількість нових клієнтів безпосередньо залежить від того, наскільки цікавий дизайн пакета. Паперовий пакет з логотипом або подарунковий пакет можна виготовити з таких матеріалів:

крейдований папір

плайк

• ефалін

крафт-папір

Де взяти міцні пакети?

Глянець або ефект «матовості» пакету з паперу можна додати за допомогою ламінування. За допомогою шовкографії, тиснення, лакування і офсетного друку на поверхню паперового пакета можна нанести будь-який малюнок або логотип. Власниками пакету можуть стати стрічкові, кручені або мотузкові ручки. При необхідності вони комплектуються люверсами з пластику або металу.

У нашому магазині можна замовити паперові пакети будь-якого розміру: Київ та Харків-міста, де багато компаній вже стали нашими постійними клієнтами. Якщо існує необхідність виготовлення пакета по ексклюзивним розмірами, ми готові зробити макет!

Яскравий пакет з паперу – додаткова реклама під час проведення виставок і презентацій, тому не відкладайте просування бренду «на потім».

Товарний знак – фірма гарантує!

На відміну від поліетиленових пакетів, фірмові «носії» з паперу виглядають більш солідно і презентабельно. Що можна упаковувати в пакети? Подарунки, сувеніри, дорогі товари та багато іншого. Ламіновані вироби виготовлені з кольорового, білого, крейдованого картону різної щільності. Завдяки ламінації, пакети здобувають додаткову міцність і вологостійкість. Зносостійкість паперової продукції підвищується за рахунок використання міцних картонних вставок під ручки і на дні пакетів.

Паперовий пакет – це сучасний варіант упаковки, який став неодмінною частиною процесу покупки. Таким чином можна забезпечити логічну завершеність товару і справити приємне враження на покупця, яке напевно відіб’ється на кількості покупок в майбутньому. Купуючи паперові пакети в нашому магазині, ви виконуєте черговий крок до успіху розвитку власної компанії. Підкреслити зміст товарів з LoveBag набагато простіше.

Також можна замовити паперові пакети гуртом.

Ви можете замовити доставку паперових пакетів по всій Україні.

Замовити