Крафт пакети з вікном

Загляньте в віконце: крафт-винахід

Крафт пакети з вікном

Паперові пакети – це корисні і легкоутілізіруемие пристосування. Більшість виробників використовують папір для упаковки продуктів, будівельних матеріалів, побутової хімії.

Наприклад, щоб упакувати хот-дог або гамбургер, знадобиться спеціальна жароміцний папір, який не дає продукту прилипати до пакету.

Дивовижне винахід – крафт-папір стало справжнім ноу-хау нового сторіччя.

Особливо популярні пакети з демонстраційним вікном, які дозволяють оцінити зовнішній вигляд і якість продукту.

Які пакети використовують для упаковки продуктів?

Зазвичай це паперові пакети з прямокутним дном, які підійдуть для борошна, цукру , солі, чаю, кави, випічки. Екологічність і міцність пакетів перевірена часом. Якщо виробник хоче зробити рекламу торгової марки, але не готовий платити багато, існує альтернативний спосіб. Створення брендових пакетів з крафта – краще просування за доступною ціною.

Оскільки головним завданням продавця є безпосередньо покупка, то кращим способом залучення аудиторії є показ товару. Пакети з вікном як не можна краще підходять для демонстрації товару «обличчям».

Віконце «вставляють» за допомогою гарячого клею. До речі, цей спосіб поєднання матеріалів винайшли ще в кінці дев’яностих років минулого століття у Франції. Таким чином, плівка плавно переходить в папір.

Іноді демонстраційне віконце прикрашають перфорацією. Смужка прозорого паперу може йти по центру, по боках. За бажанням замовника можна виготовити віконце певної форми на лицьовій частині пакета.

Особливості крафт-паперу

Стійкість до механічних пошкоджень. Не секрет, що міцну упаковку використовують не тільки для продуктів, але і для будівельних сумішей.

Відмінна повітропроникність, яка дозволяє продуктам «дихати».

Прекрасна адаптація крафт-паперу до змін вологості і температури. Це означає, що вміст пакету завжди буде в безпеці.

Всотування вологи. Цукор, борошно, сіль – «ніжні» продукти, які можуть зіпсуватися від надлишку вологи, але тільки не в крафт-пакеті!

Компанія LoveBag пропонує якісні пакети з демонстраційним вікном, виготовлені з крафт-паперу, різної щільності. Ми креативно підходимо до виконання замовлень, тому в результаті замовник отримує особливу і оригінальну упаковку.

Замовити