Крафт пакети для кави

Кавова симфонія: що в пакеті?

Крафт пакети для кави

Вишуканий дурманний напій, без якого багато хто просто не уявляють життя – кава. Щоб підбадьорливий аромат кави зберігся як можна довше, люди придумали масу способів – молоти каву в машині, товкти в ступці.

Однак ритм сучасного життя настільки стрімкий, що ми шукаємо найбільш легкі способи насолодитися кавовим напоєм. Наприклад, купити упаковку свежемолотого кави.

В залежності від місця зростання зерен, часу збору, способів догляду за врожаєм, температури обсмажування розрізняють безліч сортів кави. Щоб донести особливі властивості кави до покупця, слід подбати про якісну упаковці.

Існують різні матеріали для виготовлення пакетів для кави на основі металізованого лавсану, фольги. Ці матеріали захищають від вологи, сонця, сторонніх запахів.

Ідеальне поєднання натуральності

Лише деякі виробники можуть запропонувати упаковку для продуктів, таку як крафт-пакет для кави. Така упаковка естетична і екологічна одночасно. Крім того, коричневий сорт крафта у багатьох асоціюється з бадьорить чорною кавою.

Отже, які переваги крафт-упаковки?

• Екологічність, натуральність.

• Популярність у споживачів.

• Особливий інтерес до упаковки.

• Впізнаваність бренду.

Деякі замовники з недовірою ставляться до паперовим пакетам, вважаючи, що така упаковка не відрізняється міцністю. Використання крафт-паперу не просто екологічно, а й оригінально.

Поряд з яскравими поліетиленовими обгортками і банками, коричневі шарудять упаковки привернуть увагу. Щоб підкреслити винятковість кави з вашого магазину, використовуйте крафт-винахід!

Особливості виготовлення

Нанесення логотипу або написи на упаковку дозволить не просто розповісти про компанію, а і продовжити «спілкування» з аудиторією. Приміром, на пакеті можна розмістити повідомлення про проведення акцій, відкрити секрет особливого приготування кави.

LoveBag пропонує виготовлення пакетів для кави з крафт-паперу за низькими цінами.

Завдяки особливостям коричневого крафта, кольори трохи відрізняються від тих, які в макеті. Рихлість структури крафта робить малюнок приємним для очей, а не «кричущим» і дратівливим.

В залежності від призначення можна виготовити одношарові або багатошарові пакети з використанням блискучого або матового поліпропілену. Зазвичай пакети відрізняються прямокутним дном і мають розміри для фасування 50,100,200 грамів кави.

Замовити