Туристичні конверти

Знахідка для туристів

Туристичний гаманець Туристичний конверт з логотипом

Збираєтеся в подорож? Після вибору країни, підготовки необхідних документів та придбання квитків варто подумати про те, як ви будете зберігати найцінніше. Головними цінностями в дорозі, безумовно, є ваші документи, поліси і гроші. Отже, вам просто необхідний туристичний конверт, куди можна сховати паспорт, путівку, путівник, страховку.

Різновиди Турконверти

Паперові конверти. Існують варіанти з різною кількістю кишень з паперу щільністю 250-350г / м. Додаткової щільності можна домогтися за допомогою ламінації.

Пластикові конверти. Відрізняються гарною надійністю і доступною ціною. Плівка ПВХ захищає документи від намокання і розриву. Залежно від побажання замовника конверт може містити фірмову символіку, виконуватися з кольорової плівки, оснащуватися прозорим кишенею.

Нейлонові конверти. У порівнянні з пластиковими, міцніші, тому коштують дорожче. Варто відзначити широку кольорову гаму, а також можливість нанесення логотипу компанії шляхом термотрансфера або вишивки.

Конверти з тканини. Безліч колірних рішень і форм виробів. Написи, логотипи, символіка виглядає яскраво на поверхні еко-тканин – бавовни, льону, спанбонду.

Шкіра і шкірозамінник підійдуть не тільки для виготовлення сумок, гаманців і клатч, але і для створення міцних туристичних конвертів.

Складний вибір мандрівника

Паперові конверти, отримані в турфірмі, недовговічні, тому їх вистачає максимум на одну поїздку. Пластиковий конверт для туриста може послужити тривалий час. Порівнюючи картонний конверт з пластиком, варто відзначити, що на ПВХ можна наносити друк з 1-3 сумішевих фарб, а ось на папір – повнокольорове зображення.

Ще більш витривалими і функціональними є туристичні конверти з тканини. Еластичність, стійкість до температурних перепадів – особливі переваги тканинних конвертів.

Якщо ви хочете подорожувати комфортно, а ваш статус не дозволяє купувати поліетиленові конверти для туризму, зверніть увагу на шкіряні моделі. Хороша повітропроникність матеріалу, довговічність. Але за таким дорогим сувеніром потрібен ретельний догляд.

Конверти можна виготовляти на блискавці або кнопці, щоб вміст не загубилося. Крім того, в сумці можуть бути кишені та відділення для різних дрібниць.

Замовити оригінальне дизайнерське рішення туристичного конверта можна в компанії LoveBag: формат, колір, матеріал допоможе підібрати фахівець.

Замовити