Чохли для взуття

Зберігання взуття – у ваших руках!

Чохол для взуття Еко чохол для взуття Взуттєвий чохол

Доступність товарів в магазинах має певну перевагу. Наприклад, можна придбати собі на розпродажі добротну пару взуття, а то й дві. В результаті, в гардеробі можна проводити модні ревізії: тут і оксфорди, і балетки, і Сліпер, і туфлі на танкетці. Здавалося б, що поганого? Носіть на здоров’я!

Проблема в тому, що зберігати все це взуттєве «багатство» часто буває просто ніде. Коли місце на нижніх полицях шафи закінчується, взуття починають складати «другим поверхом». Рідко хто зберігає коробки для взуття, оскільки вони займають багато місця. Зате чохли для взуття стали дуже популярні.

Взуттєві мішки – для кожного!

Кому можуть знадобитися чохли для взуття?

Виробникам взуття та взуттєвих магазинах. Щоб зберегти взуття без подряпин і пошкоджень, варто подбати про укладання в м’які тканинні мішки. Картонна коробка захистить від механічних пошкоджень під час транспортування, а чохли можна використовувати для зберігання взуття в домашніх умовах.

Спортсменам і людям, які ведуть активний спосіб життя. Щоденні тренування та змагання припускають перевзування в спортивне взуття. Дуже зручно носити кросівки або кеди в спеціальному чохлі з нетканого матеріалу.

Школярам і студентам, які потрапляють в «зону» змінному взутті. Щоб тимчасово зберігати взуття, підійде повітропроникна і легка сумка з тканини.

У чому можна зберігати взуття?

Пластикові коробки. Зручні для транспортування взуття, яка повинна утримувати форму. Для презентацій, виступів, корпоративів завжди необхідна запасна пара взуття – урочиста, яку можна скласти в пластикову «тару».

Мішки для взуття з спанбонду. Таке сховище доречно для сезонного взуття. Також зручний мішок підійде для спортивної пари. Зазвичай такі моделі оснащені шнурками.

Сумки та чохли для взуття. Така тканина відрізняється міцністю і екологічністю. Дуже популярні органайзери на блискавці, в яких взуттєва пара розташовується максимально надійно. Чохли, на яких є петля, дуже зручні в зберіганні: кілька взуттєвих еко сумок можна розвісити максимально компактно.

Компанія LoveBag пропонує створення взуттєвих чохлів певного розміру для чоловічого, жіночого та дитячого взуття за найвигіднішими цінами.

Замовити