Еко сумки з спанбонду з кишенею

Купуємо з комфортом!

Еко сумка з спанбонду з кишенею

Непривабливі і шелесткі пакети пішли в минуле, а на «подіумі» з’явилися вишукані натуральні еко-сумки. Така зручна «тара» для шопоголіків виготовляється не тільки з спанбонду, але також з льону, бавовни, джуту.

Одна зручна сумка з кишенею здатна замінити десятки пакетів. Носити такий аксесуар рекомендується з гордістю і гідністю: така модне дефіле не тільки підкреслить ваш смак, але і розповість про допомогу довкілля!

Апгрейд господарської сумки: відлік розпочато

За якими ознаками можна відрізнити господарську сумку?

• Довгі ручки.

• Карман для дрібниць, чеків і ключів.

• Наявність кнопок для збереження вмісту всередині.

• Місткість і надійність.

Еко-сумка відрізняється особливою функціональністю: з нею можна піти куди завгодно – в школу, ВУЗ, в офіс, в магазин. Збираючись на пікнік або пляж, не забудьте захопити зручну тканинну сумку. Він не «липне» до розпаленілому тілу, не нагрівається від сонця, не вигоряє. Оригінальність виробів просто надихає!

Замовляючи в компанії LoveBag сумку з спанбонду, ви можете нанести на поверхню логотип компанії, сімейне фото або напис.

Різновиди еко-сумок

З кишенею. Можна вибрати варіант сумки, яка складається особливим чином, перетворюючись в гаманець. Таким чином, досить містка сумка поміщається в кишені. Зручний внутрішню кишеню в конструкції дозволяє складати туди дрібниці, без яких просто не обійтися.

Міцне дно в сумці – це головне! Після закінчення робочого дня захотілося прогулятися по модних бутіках або заглянути в продуктовий відділ? Зберігати еко-сумку можна навіть в клатч! Завдяки міцному дну, сумка витримує значну вагу.

Сумка – іграшка – це мила штучка, яку можна повісити в авто в якості брелока. Мила бджілка або метелик з легкістю перетвориться на зручну еко-сумку.

Секрети про еко-сумках

Функціональні вироби не «ріжуть» руки на відміну від поліетиленових кульків. Використовуючи зручні довгі ручки, перемістіть тяжкість вантажу на плече. Всі речі, які не помістилися в компактний клатч, можна скласти в еко-сумку. Тепер вас складно буде застати зненацька!

вологовідштовхувальним просоченням сумки захистить вміст в сиру погоду. Еко-мода не має меж: сумки ідеально підходять і жінкам, і чоловікам, і дітям.

Замовити