Чохли для одягу

Довговічна краса: подбайте про одяг!

Чохли для одягу двосторонні Прозорі чохли для одягу Чохли для одягу з спанбонду

Придбання дорогого одягу вимагає відповідних умов зберігання. У радісній ейфорії можна зіпсувати дорогу річ, а потто пошкодувати про це. Спеціальні чохли для одягу продовжують термін служби речей і дозволяють зберегти первозданну привабливість як можна довше.

Такий корисний девайс як чохол стане в нагоді і для зберігання сезонного одягу. Приміром, щоб зимовий верхній одяг по закінченню холодної пори року варто упакувати в зручні чохли і повестить в окремий шафу. В результаті одяг залишається охайною, чистою, не припадає пилом, що не відволожуються.

З чого ж зроблені чохли?

Матеріал чохлів залежить від призначення. Наприклад, для одягу, що зберігається в плательні шафа, підійде еко чохол їх натуральної тканини. Якщо планується використовувати чохол в дорозі або відрядженні, то тканина повинна бути непромокаючої. Для зберігання одягу будинку можна використовувати пластикові чохли, а ось у відрядження краще взяти чохли з нетканого матеріалу – спанбонду.

Переваги спанбонду:

• Низька вартість.

• Міцність.

• Екологічність.

• Формостійкість.

Спанбонд можна зшивати, «зварювати», мити, стерилізувати. Поверхня з нетканого матеріалу можна фарбувати і наносити друк. Такі екологічні чохли можна замовити в компанії LoveBag.

Унікальна структура тканини дозволяє одязі «дихати», а це дуже важливо для зберігання одягу з натуральних тканин. Тим не менш, екологічна «оболонка» надійно захищає від пилу і ненажерливої молі.

Види одежних чохлів

Плоскі чохли.

З розширенням. Такі варіанти підходять для пишних суконь, спідниць.

З бортиками. Чохол має розширення збоку і дві ручки: така модель підходить для зберігання і транспортування верхнього одягу.

Чохол – сумка виглядає як плоский кофр, що застібається по периметру на блискавку.

Чохли – ковпаки.

Часто чохли оснащують не тільки ручками, але і пластиковими прозорими «віконцями», які дозволяють знайти потрібну річ. Приміром, салони весільних та вечірніх суконь, упаковуючи дорогі вбрання в чохли, дбають про цілісність і чистоту одягу.

Завдяки чохлам, можна «перегортати» наряди, розглядаючи їх, не виймаючи з «сховищ». Чохол підбирається за розміром одягу: припустимо, для плаща або пальто знадобиться довгий пакет, а для сорочки буде достатньо чохла середнього розміру.

Замовити