Де купити еко сумку?

У пошуках екологічних товарів: за сумкою!

Еко сумка Еко сумка в LoveBag Еко сумка в Києві

Коль ви прийняли рішення, що прямо зараз слід знайти заміну пластиковим сумкам, тоді саме час відправитися за багаторазовими і модними еко-сумками. Які особливості екологічних пакетів і торбинок? Наприклад, вироби білого кольори не обробляють хлоркою для неприродною білизни.

Багаторазове використання еко-сумки дозволяє не просто зберегти навколишнє середовище, а й подбати про збереження сімейного бюджету. Підрахуйте на дозвіллі, скільки грошей в рік витрачається на покупку пакетів з поліетилену в супермаркетах і торгових центрах. На покупку авто, звичайно, не вистачить, але на сімейний уїк-енд за містом буде цілком достатньо.

Де «водяться» еко-сумки?

У магазинах, які торгують екологічними товарами, в тому числі, і аксесуарами. Зазвичай, поряд з сумками там можна придбати прикраси з дерева, косметику на основі натуральних інгредієнтів. Відповідний варіант сумка – гаманець, яка складається в маленький прямокутник, але при необхідності розгортається у великий і міцний тканинний мішок.

В арт-майстерні, де власними руками можна перетворити «безлику» сумку з натуральної тканини в справжній шедевр. За допомогою кистей і фарб можна не тільки створити унікальну сумку, але й знайти нових друзів. Правда, такий варіант підходить тільки тим любителям природи, які вміють мало-мальськи малювати.

Сходіть в онлайн-бутік, їх у всесвітній павутині безліч. До прикладу, добротні та якісні сумки пропонує вітчизняний виробник компанія LoveBag. Еко-сумки в асортименті компанії виготовляють з джуту, льону, бавовни, спанбонду. За індивідуальним замовленням майстри можуть виготовити дивно красиві сумки, в тому числі, і з логотипом компанії.

Цікаві факти про еко-культурі

Щоб привернути увагу до проблем екології в 2007 році дизайнер Анна Хіндмарч випустила сумку, що оповідає про те, що вона не пластиковий пакет. Після того, як деякі зірки обзавелися модними сумками, на них почався справжній бум.

Незабаром вітчизняні дизайнери перейняли західну моду «на чистоту». Дизайнер з Петербурга Ахмадуліна Алена порадувала шанувальників сумками з екологічних тканин з назвою «За чисте Батьківщину».

Автор статьи: Попова Татьяна