З чого роблять поліетиленові пакети

Поліетиленові пакети

Світ поліетилену: пакувальна індустрія

На основі полімерів або пластику виробляють поліетиленові пакети. Незважаючи на популярність картонної тари та паперової упаковки, поліетилен міцно зайняв свою нішу в різних торгових і промислових галузях. Поліетиленові пакети використовують в домашньому господарстві, виробничих цілях.

Сировина для поліетилену

Виробництво пакетів засноване на двох видах сировини – поліетилен (ПЕ) і поліпропілен (ПП).

Поліетиленові пакети

Така упаковка найбільш популярна серед замовників. В результаті використання поліетилену високого тиску, виходить плівка з щільною і гладкою структурою. Пакети з ПЕ мають вантажопідйомність до 20 кілограмів. Більш дешевими і зручними є поліетиленові пакети низького тиску, вантажопідйомність яких менше – до 5 кілограмів.

Поліпропіленові пакети

Цей вид упаковки також часто використовується у виробництві та побуті. Поліпропілен є синтетичним термопластичних полімером, які не мають запаху. Додаючи барвники, можна легко фарбувати кристалічна прозора речовина в будь-який колір. Поліпропіленові пакети відрізняються хорошою прозорістю, стійкістю до розриву.

Плівка їх полівінілхлориду та поліетилену

Така упаковка підходить навіть для харчових продуктів. Термозбіжна плівка часто використовується в поліграфії. Прозорий матеріал зручний у роботі, крім того, плівка відрізняється особливою гнучкістю і міцністю.

Основні види поліетиленових пакетів

Пакет «майка» отримав таку назву, завдяки схожості з предметом гардероба. Такий вид упаковки відрізняється низькою вартістю і значною вантажопідйомністю. Часто брендові «майки» пропонують в популярних торгових центрах і супермаркетах.

Пакети для фасування. Ця група товарів підходить для упаковки продовольчих і непродовольчих товарів.

Пакети з вирубною ручкою. Цей вид упаковки має форму прямокутника, а ручка вирубана у верхнього краю. Отвір відрізняється стійкістю до розтягування. Поліетиленові пакети з вирубними ручками частіше за інших використовують для реклами продукції.

Замовити поліетиленові пакети за вигідною ціною можна в LoveBag вже зараз.

Пакети із застібкою зіп-лок або гриппери. Можливо виготовити пакет з урахуванням точних параметрів товару. Для зручності використання застібки слід залишити по одному сантиметру запасу – вгорі і з боків пакета. У таких пакетах зручно зберігати ювелірні прикраси і побутові дрібниці.

Автор статьи: Попова Татьяна