Яку вагу витримує паперовий пакет

Яку вагу витримує паперовий пакет

Міцні та паперові – одне й те саме?

Популярність паперової упаковки збільшується з кожним днем, а сфери застосування все більше розширюються. В екологічності паперових пакетів змогли переконатися багато замовників, так як пакети під впливом навколишнього середовища розкладаються, через час, абсолютно не забруднюючи атмосферу.

Однак багато замовників сумніваються в міцності паперових пакетів: мовляв, поліетиленові мішки можуть витримати велику вагу, а папір, швидше за все, порветься …

Розвінчання міфів: папір – крихкий матеріал

Недовіра корпоративних замовників до пакетам з паперу абсолютно невиправдано. Звичайно, спочатку папір не була матеріалів для навантаження важких предметів, а в основному, використовувалася для оформлення сувенірів, косметики або транспортування одягу і продуктів.

Однак, поява крафт-мішків для цементу та інших будматеріалів – прямий доказ того, що папір «терпить».

Що впливає на міцність паперового пакета?

Матеріал виготовлення – крафт, малювання, дизайнерський папір, ефалін, картон. Щільність меловкі до 300гр надає додаткової міцності, однак такий фактор може відбитися на неакуратності ліній бигов і склеек. Імітлін і ефалін – підходящі матеріали для міцних пакетів, а дизайнерський папір має особливе опір до стирання.

Ламинация – додатковий фактор міцності. Виріб захищений від води, а порвати його буде досить складно. Порівнюючи поліетиленові пакети з паперовими ламінованим, можна з упевненістю сказати, що більш міцним буде другий вид упаковки.

• Також на міцність пакета впливають картонна вкладка на дні і загини під ручки: ці деталі збільшують зносостійкість виробів в рази.

• Чим якісніше матеріали та розхідники , тим міцнішим вийде паперовий пакет. Важливі всі матеріали, що використовуються у виробництві: шнурки – ручки, клей, папір, плівка для ламінування.

Компанія LoveBag має досвід складання та виготовлення десятків тисяч пакетів відмінної якості, тому замовники завжди нам довіряють.

Якщо говорити про конкретний вазі, який витримує паперовий пакет, то тут все залежить від розміру виробу. Міні-подарунковий пакет для ювелірної коробочки, безумовно, не підійде для шопінгу. Зате крафт-пакет з крученими ручками легко витримує десятикілограмову вантаж. Використовуючи моделі з міцним дном, можна сміливо складати в паперовий пакет до п’ятнадцяти кілограмів вантажу.

Автор статьи: Попова Татьяна