Види поліетиленових пакетів

Види поліетиленових пакетів

Бюджетні та зручні: на будь-який смак!

Одним з найбільш доступних і затребуваних видів упаковки для товарів легкої та харчової промисловості є поліетиленовий пакет. Завдяки поліетилену високого і низького тиску, можна створювати різні види пакетів.

Перш ніж здійснити замовлення в LoveBag, спробуємо розібратися в різновидах поліетиленових пакетів.

Расфасуем швидко …

Фасувальний пакет . Такий вид поліетиленової продукції відрізняється відносною дешевизною, призначений для упаковки товару для пересилання або продажу. Фасувальні пакети відрізняються малою вантажопідйомністю, тому використовувати їх вдруге не вийде. Крім того, у фасувальною різновиди пакетів немає ручок.

Поліетиленова майка – новий тренд?

«Майка» . Не подумайте, це не назва предмета гардероба, хоча візуальні подібності можна знайти. Такий вид пакета відрізняється функціональністю. Основне призначення «майки» – транспортування товарів або продуктів. Конструкція пакета проста – двошаровий ручка, що переходить в «тіло». Незважаючи на невелику товщину в 20-30 мікрон, пакет відрізняється високою зносостійкістю. Зазвичай на поліетиленових пакетах ми бачимо рекламу та логотипи супермаркетів і торгових мереж.

Бананові пакети

«Банан» або пакет з вирубною ручкою . Оскільки форма вирубки дуже нагадує фруктове ласощі, пакет отримав таке апетитне назву. Якщо порівнювати міцність «майки» і «банана», то перший різновид поліетиленової продукції явно виграє. Зате зображення на пакеті з вирубними ручками відрізняється особливою деталізацією і яскравістю. Орієнтовна вантажопідйомність «банана» – до 3-x кілограмів . Іноді домогтися збільшення міцності можна за допомогою ущільнення ручок і дна (технологія Рейтера).

Руки – в ручки!

Пакет з ручками – петлями дуже нагадує виріб-«банан», проте будова ручки відрізняється.

Можна вибрати певну конструкцію ручки :

1. Приварена за допомогою спеціального автомата. Матеріал ручки – поліетилен, тільки більш щільний.

2. Мотузкова ручка протягується в отвір, фіксується вузлами.

3. Лита ручка спеціальним чином кріпиться до поліетиленовому пакету.

Дорожнеча пакету залежить не тільки від складності конструкції, але і від щільності матеріалу. Замовляючи поліетиленові пакети, повідомте фахівця компанії про цілі виготовлення продукції, щоб вибрати відповідну товщину матеріалу.

Автор статьи: Попова Татьяна