Види пакетів для упаковки

Види пакетів для упаковки

Упаковка: що, куди і як?

Навіть, якщо ви ніколи не замислювалися про різновиди пакетів для упаковки, то можна відразу виявити безліч виробів прямо у себе в будинку або офісі. Приміром, пакети для харчових продуктів – цукру, борошна, крохмалю, або пакети для упаковки кави або чаю. Повітропроникна упаковка дозволяє зберігати харчові продукти тривалий час.

Гарячий хліб, хот-доги, шаурму, випічку складають у пакети. Споживачі в Києві замовляють пакети для упаковки харчових продуктів, будівельних сумішей, корма для тварин, а також дизайнерські фірмові варіанти пакетів, виготовлені під замовлення.

Які види пакетів для упаковки можна знайти?

Картонні. Естетичні та міцні, які ідеально підходять для розміщення графічної інформації для споживача.

• Пластикові. Кращий варіант для транспортування товарів харчових і нехарчових. Пакети відрізняються легким вагою і хорошою зносостійкістю.

Поліетиленові. Глянцеві і глянсові, відрізняються чіткою передачею зображення і презентабельністю.

• З клейовим клапаном. Прозорі, тому дозволяють покупцеві побачити вміст до моменту відкриття.

Такі пакети використовують для упаковки випічки, текстилю, білизни, круп, друкованої продукції, дисків.

Купуючи пакети для упаковки оптом, ви здійснюєте вигідну покупку. Будь пакет – це рекламний хід для компанії. Поверхня упаковки приваблює потенційних споживачів товарів або послуг Вашої компанії. Фахівці LoveBag готові вислухати нові ідеї для створення дизайну пакетів і виготовити готовий продукт за найвигіднішою ціною.

Автор статьи: Попова Татьяна