Види паперових пакетів

Види паперових пакетів

Оригінальна назва: З турботою про екологію!

Незважаючи на масу нових комп’ютерних технологій, папір не втратила актуальність і цінність, особливо, в галузі поліграфії. Паперові пакети в Києві воліють багато компаній з-за зручності і практичності вироби.

Типи паперових пакетів

Подарункові пакети з дизайнерського картону з ручками з шовку відрізняються повнокольоровим друком, використанням тиснення , ламінування. Такі пакети можна придбати для упаковки подарунків, сувенірів, ювелірних виробів, одягу.

• Саші – виготовляються з тонкої харчової папери, мають розширення з боків. Такі пакети користуються величезним попитом в харчовій індустрії для зберігання випічки, фаст-фуда і інших продуктів.

• На винос – обладнані ручками, мають квадратний дно і відрізняються великими розмірами. Застосовуються в ресторанному бізнесі для упаковки їжі з собою, а також в магазинах, бутиках для взуття та одягу.

• З квадратним дном – зроблені на основі щільного паперу. Використовуються для фасування круп, сухих сумішей, будівельних матеріалів, електромеханічних деталей.

• Мішки та пакети великих розмірів з внутрішньої ламінацією або вставкою або поліетилену. Такі типи пакетів підійдуть для деревного вугілля, піску, будівельних сумішей.

Залежно від матеріалу, що лежить в основі виготовлення пакетів, можна виділити наступні види

1. Ламіновані. В основі – мелірованого папір, що пройшла процес припрессовки глянсовою або матовою плівки.

2. Ефаліновие. Щільна целюлоза відрізняється особливою зносостійкістю, і використовується для виготовлення сувенірних пакетів.

3. Картонні. На основі крейдованого картону можна створити найбільш яскраву продукцію: завдяки особливостям матеріалу, на ньому часто розміщують логотипи і рекламу.

4. Крафт-пакети. Підійдуть як упаковки для побутових предметів і продуктів харчування.

5. Плайк – з нього виходять пакети, що нагадують пластикові вироби. Міцні, красиві, приємні на дотик пакети можна використовувати в будь-якій сфері.

Який би різновид пакета Ви не обрали, LoveBag запропонує тільки кращу продукцію з високоякісної сировини!

Автор статьи: Попова Татьяна