Пошиття еко-сумок

Пошиття еко-сумок

Зручний мінімалізм – еко-сумки

Одним з трендових товарів десятиліття, вважаються сумки багаторазового використання, які утилізуються нешкідливо для навколишнього середовища. У плані зручності еко-сумки зовсім не відрізняються від поліетиленових пакетів. Наприклад, тканинні сумки зручно зберігати в кишені: в разі несподіваного шопінгу у вас завжди буде місткий пакет під рукою.

Хто шиє еко-сумки?

Не варто думати, що еко-сумки існують виключно для транспортування покупок. Дизайнери пропонують настільки оригінальні варіанти сумок – авосек, що вони дадуть фору самому модним аксесуарам. Модниці оцінять сумки, які трансформується в міні-гаманець або брелок-полуничку.

Відомими виробниками екологічних аксесуарів є Baggu, Reisenthel, Envirosax, Built NY, Ecosumki, EcoChic, ACME bags, Багато користувачів вважають, що еко-сумки доречні лише в літній час, але модні кутюр’є запевняють, що можна підібрати гідний екземпляр, що поєднується і з зимовим одягом.

Придбати еко-сумку за доступною ціною від виробника можна в магазині LoveBag.

Ніщо творче не чуже

Щоб доповнити свій гардероб неповторним аксесуаром, можна спробувати зшити еко-сумку, використовуючи старі речі. Напевно, у вас були ідеальні джинси, які прекрасно підкреслювали фігуру. Оскільки носили ви їх, не знімаючи, то джинси прийшли в непридатність. Припадають пилом на полиці, а викинути шкода.

Трансформація улюблених джинсів в сумку вирішить кілька проблем – у вас з’являться і модний аксесуар, і вільне місце в шафі. Ножиці, нитки і голка – ось все, що потрібно для роботи. Нарізаємо довгі джинсові смуги з штанин, а потім «плетемо» з них сумку. Полотнища зшиваються з боків, ручки зручної довжини пришиваються до верхньої частини. Сумка відразу придбає «індивідуальність», якщо прикрасити її кнопками, ґудзиками, блискавками, аплікаціями.

Безперечні плюси еко-сумок

Багаторазове використання сумок дозволяє зменшити темпи забруднення навколишнього середовища. Оскільки основна маса еко-сумок зроблена з натуральних тканин, то забруднення взагалі відсутня !

• Обмастили? Можна випрати! Навіть у пральній машині, абсолютно без побоювань.

Виробництво еко-сумок засноване на вторинній сировині.

Стильний та яскравий дизайн сумки допоможе вам виглядати завжди актуально!

Автор статьи: Попова Татьяна