Рекламні сумки

Рекламна сумка

Реклама компанії: і навіть сумка

Якими способами тільки не рекламують виробники свої товари та послуги! У хід йдуть телевізійні ролики, римовані слогани на радіо, величезні білборди на центральних вулицях міста. Проте завоювати повагу і увагу аудиторії можна не тільки масштабністю підприємства, хоча і це важливий чинник.

Рекламний текстиль

Промо-сумки, рюкзаки, мішечки, косметички, прикрашені логотипом компанії найкраще «розкажуть» про компанії. Виявляється для розкрутки торгової марки досить скористатися рекламними сумками. Під час проведення промо-акцій не обійтися без прямих носіїв реклами, «озброєних» сумками, одягнених у фірмові футболки та бейсболки.

Навіть величезний рекламний щит може стати «невидимим» для перехожих. Зате свято, влаштоване компанією в парку або на площі, приверне увагу музикою, поданням, і, зрозуміло, фірмовим текстилем.


Про що «говорять» рекламні сумки?

• Недорога, але дієва реклама.

• Поява носіїв рекламних сумок в людному місці завжди привертає увагу.

• У порівнянні з рекламою в установленому місці, скористатися перевагою промо-сумок можна де завгодно.

• Сумка – рекламний носій, який неминуче веде до досягнення контакту з цільовою аудиторією.

Подарунки і сувеніри

Яскраві рекламні сумки завжди привертають увагу. Багато хто хотів би отримати таку ж сумку. Проведення різний акцій та конкурсів припускає подарунок – промо-сумку, яка буде нагадувати про товар.

Зазвичай сумки виготовляють з таких матеріалів:

• Бавовна.

• Лен.

• Нейлон.

• Спанбонд.

• Поліестер.

Інформація на поверхню наноситься за допомогою нашивок, вишивок або шовкографії. Поряд зі звичними сумками прямокутної форми, можуть виготовлятися торби, рюкзаки або навіть портфелі.

Вибираючи тканину для виготовлення рекламної сумки, скористайтеся порадами фахівців LoveBag.

Наприклад, брезент володіє великою щільністю і хорошою зносостійкістю, а нейлон легко піддається фарбуванню. Крім того, речі з нейлону мають стійкість до деяких хімічних речовин. Льон, бавовна, спанбонд продемонструють турботу компанії про екологію планети.

Асортимент рекламних сумок і колірна гамма постійно оновлюється: наша компанія завжди стежити за останніми модними тенденціями. Просто вибирайте кращий варіант рекламної сумки – і можна сміливо вступати в боротьбу з конкурентами!

Автор статьи: Попова Татьяна