Що потрібно для виробництва паперових пакетів

Виробництво паперових пакетів

Оригінальна назва: Трудомісткий бізнес: папір і не тільки …

Отже, затребуваність паперових пакетів в різних галузях призводить до необхідності відкриття стабільного виробництва. Упаковки для ресторанів і фаст-фудів, пакети для будівельних сумішей, деревного вугілля, подарункові і сувенірні упаковки, фірмові і рекламні носії – це тільки деякі сфери, що потребують постійних поставках.

Звертаючись в LoveBag, ви отримаєте якісні паперові пакети, виготовлені з дотриманням усіх технологій виробничого процесу.

Складність процесу: дослідження

Для успішного бізнесу знадобиться вивчити технологічний процес, який складається з декількох фаз: вибору матеріалу, створення заготовки та нанесення зображення або написи.

Оскільки пакети можуть бути склеєними або прошитими, потрібно устаткування різного типу. Безумовно, краще рішення – автоматизована лінія по виробництву паперових пакетів і мішків. Такий агрегат може виготовити за 1:00 більше двохсот двошарових заготовок!

Допоміжне обладнання:

• Пристрій для багатошарової прошивки дна пакетів з паперу.

• перфорує верстат.

• Гідравлічний кіповальний прес.

• Верстат для завантаження паперу.

• Друкованій пристрій для багатобарвної або монохромного друку.

Без сировини – нікуди!

В якості сировини для створення паперових пакетів можна використовувати безліч видів паперу. Найчастіше використовуються картон, ефалін, крейдований або вологостійку папір, крафт, артлібріс або люкспак.

Якщо говорити про виробництво паперових мішків, то тут оптимально підходящим сировиною буде щільний папір, яку можна виробляти з утилізованої макулатури. Багатошарова технологія і використання додаткової поперечної проклейки дозволяє забезпечити міцність і надійність кінцевого продукту. У Києві замовити паперові пакети можна в LoveBag: ми вже готові прийняти вашу заявку!

Автор статьи: Попова Татьяна