Друк картонних пакетів

Друк картонних пакетів

Настрій бізнесу – фірмові пакети

Створення оригінальної упаковки нерозривно пов’язане з такою галуззю друкарні як друк картонних пакетів. Неординарний підхід у створенні упаковки зробить імідж компанії незабутнім, а продажу – ефективними.

Призначення картонних пакетів

• Для магазинів і бутиків.

• Для упаковки новорічної або сувенірної продукції.

• Подарункова упаковка.

• Оформлення елітних напоїв.

• Фірмові і корпоративні пакети.

• Рекламні носії для презентацій та виставок.

Виготовлення та друк картонних пакетів в LoveBag обов’язково приверне увагу клієнтів і багаторазово нагадає про Вашу компанію!

Підготовка до друку

Варто сказати, що з початку двадцять першого століття виробництво пакетів зробило крок досить далека, а сам процес стає все більш складним і дорогим. Сьогодні вже нікого не здивувати рекламним пакетом :. Маркетологи винаходять все нові і нові способи виділитися серед конкурентів

Серед способів друку на паперових пакетів можна виділити

• Офсет.

• шовкографії.

• Тиснення.

Друк офсетний виконується, поки пакет знаходиться в «розібраному» стані. Вигідне замовлення – тираж пакетів з повнокольоровим друком не менше п’ятисот штук. Тоді нанесення фарб по СМІК не буде накладним для замовника.

Трафаретний спосіб нанесення друку можна використовувати вже коли пакет «зібраний», проте такий спосіб має безліч обмежень.

Шовкографія – ідеальний спосіб друку на фактурної дизайнерського паперу, поверхня якої не є вбирає. Такий спосіб передбачає замовлення не більше тисячі штук з нескладним зрозумілим зображенням, наприклад, логотипом компанії.

Тиснення – це ще один спосіб друку на конкретній ділянці аркуша. Виділити тисненням можна частину малюнка, слоган, логотип. Тиснення можна виконати поверх офсета або шовкографії. Якщо використовувалась не дизайнерський папір, перед тисненням поверхню обов’язково ламінують.

Найбільш доступним методом друку є офсетний, потім йде шовкографія, а найбільш дорогим методом вважається тиснення.

Правильний розрахунок вартості виготовлення картонних пакетів включає не тільки вибір способу друку.

Замовник вказує точні розміри пакету, кольоровість друку, стверджує макет. Крім того, вибирається матеріал, колір, щільність, матеріал і вид ручок. Важливим чинником при замовленні пакетів є тираж.

Автор статьи: Попова Татьяна