Святкові паперові пакети

Святкові паперові пакети

Оригінальна назва: Гарне оформлення – 50% успіху

Барвистий дизайн не тільки радує око, але і піднімає настрій. Так влаштована людська сутність – яскраве різнобарв’я викликає стійке відчуття свята, а повсякденна сірість може навіть найочікуваніша подія перетворити на нудне проведення часу.

Пакети стати не тільки аксесуаром до певної дати, а й розповісти світові про Вашу компанію. Приміром, на новорічних пакетах можна розмістити логотип фірми, що займається аніматорська послугами. Напевно ненав’язлива реклама спрацює, і роботи напередодні Нового року буде хоч відбавляй.

Барвистий пакет з оригінальним принтом прослужить в побуті або офісі для зберігання корисних дрібниць. Хіба підніметься рука викинути в сміття милий пакет з ведмежам або ніжний перламутровий шедевр з пір’їнкою на ручці?

Шукаємо привід для свята!

Безумовно, кожен день – це маса нових вражень і свіжих емоцій. Однак є в житті кожного з нас особливі дати, які хочеться зробити незабутніми.

До дня народження : повітряні кулі, торти, свічки, смайли, коронки – тематика зображень досить різноманітна.

До весілля . Щоб Ваш подарунок не загубився серед численних презентів, зверніть увагу на упаковку. Безумовно, на пакетах панує тематика одруження: кільця, стрічки, молодята, келихи і квіти.

До Нового року і Різдва . Різноманітний декор у вигляді аплікацій, візерунків і принтів нагадує про майбутні зимових святах. Для любителів гороскопів є варіанти із зображенням символу майбутнього року – Змії, Кози, Коня.

З новонародженим . Вручити милі пінетки або шапочку малюкові, що з’явився на світ, краще в святковому пакеті. Не забудьте – синьо-блакитна кольорова гамма для хлопчиків, а рожева – для дівчаток.

Романтичні . Що може бути краще першого побачення? Відкрити своє серце і розповісти про почуття допоможуть святкові пакети з любовної тематикою. Велика кількість сердець, ведмедиків, бантиків, янголят напевно обіцяє незабутній вечір.

LoveBag – це дивовижний світ різноманітних паперових пакетів, серед яких є і святкові, і подарункові, і класичні варіанти.

Автор статьи: Попова Татьяна