Коли з’явилися поліетиленові пакети

Коли з'явилися поліетиленові пакети

Незамінний поліетилен

Поліетиленові пакети, які є в кожному будинку, сьогодні є чимось звичним і незамінним. Начебто, телевізора або мобільного телефону. Однак колись людству доводилося обходитися без пакетів. Цікаво, коли і хто винайшов пластикові пакети?

У пошуках винахідника

Столітня історія поліетиленових пакетів викликає повагу і інтерес. Існує безліч версій винаходи. Однією з них є випадкове отримання поліметилен німецьким вченим Гансом фон Пехманном ще в 1899 році. Поряд з цим, є відомості про те, що російський вчений ще раніше ставив досліди з полімеризацією, але неефективно.

Відкриття поліетилену приписують інженерами Гібсоном і Фосет в 1933 році. Нарешті, є версія про те, що отримати поліетилен вдалося вперше англійської досліднику Фосетта і радянському вченому Дінцесу. Загалом, можна заплутатися в цих поліетиленових «династіях»: головне, що це цінний винахід дісталося нам!

Поліетилен «у розрізі»

На основі сирої нафти та природного газу виходять пластикові упаковки. Полімер утворюється в результаті розкладання на молекули вуглецю і ланцюжки водню. Після нагрівання і додання конкретної форми, виходить пластик. Згодом його можна перфорувати, штампувати, друкувати, пресувати.

Народження першого пакету відбулося в США

У 1957 році американці вже активно використовували поліетилен в якості упаковок для овочів, фруктів, хліба. Наприкінці шістдесятих років з’явилися пластикові сміттєві пакети. Сімдесяті – вісімдесяті ознаменувалися появою пакетів – «майок» і появою ручок. У Росії почали виробляти пакети наприкінці двадцятого століття: зручні носії використовували для перенесення речей, продуктів.

Які достоїнства пакетів з поліетилену?

• Дешевизна.

• Доступність.

• Легка вага.

• Хороша вантажопідйомність – до 20 кілограмів.

• Водонепроникність.

Найбільш поширеними видами пакетів є

1. Пакет з петлевою ручкою , яка прив’язується до шаблону. Матеріал для виробу – ПВД.

2. Пакет – майка виконується з ПНД. Зазвичай такі тонкі шаруділи пакети ми отримуємо в касах супермаркетів. Донна складка дозволяє вмістити в пакет більше, ніж здається на перший погляд.

3. З переробній ручкою , яка може бути укріплена або не укріплені. ПВД – матеріал для виготовлення поліетиленових пакетів з вирізаною ручкою, відрізняється щільною і гладкою текстурою, не мнеться.

Розвиток новітніх технологій не привело до зменшення поліетилену на ринку. Щоб замовити якісні пакети, звертайтеся в компанію LoveBag: тут завжди цікаві пропозицію і спеціальні ціни .

Автор статьи: Попова Татьяна