Папір для паперових пакетів

Папір для паперових пакетів

Хороший смак – в паперовому пакеті

Подарунки, сувеніри, сюрпризи, піднесені в пакеті з паперу, є не тільки особливим знаком уваги з боку дарувальника, а й свідчать про добрий смак. Поряд з цим, багато компаній використовують пакети як носії рекламної інформації, або створюють фірмовий імідж, розміщуючи логотипи на упаковці.

Виготовлення паперових пакетів засноване на використанні різних сортів матеріалу.

Якість паперу впливає на надійність виробу. Які види паперу використовують?

Крейдований картон. Цей папір відрізняється від звичайного картону, і має дзеркальний глянець. Завдяки зниженою пористості поверхні, можна гарантувати високу якість друку.

Крейдований папір – матеріал, який дозволяє точно відтворювати будь-який малюнок. Папір відрізняється високою гладкістю, однорідною поверхнею і особливої білизною.

Білий крафт використовують для різних крафт-пакетів, до яких пред’являються особливі вимоги жорсткості і міцності. Крафт-папір може відрізнятися фактурою і шорсткістю покриття.

Міцний целюлозний матеріал – ефалін, який може бути світло-сірого, червоного, жовтого, чорного, темно-синього кольору. Завдяки спеціальному просоченню пакети з ефалін відрізняються особливою зносостійкістю.

Картон дизайнерський доречний завжди: для виготовлення подарункової упаковки, презентаційних або корпоративних пакетів для виставок. Матеріал може має різну фактуру і щільність.

Плайк – папір крейдований, яка дуже схожа на пластик. Доторкаючись до поверхні, складно на дотик визначити, що це за покриття. Основними достоїнствами матеріалу є приємні тактильні відчуття і хороша міцність пакетів з плайк.

Сфери призначення паперових пакетів

• Колекційні вина, шампанське, коньяк.

• Виставки, презентації, акції.

• Косметичні та парфумерні вироби.

• Легка трикотажна, верхній одяг, аксесуари.

Особлива обробка – впізнаваність бренду

За допомогою пантонов на тонованому або білому папері можна створити дивовижне зображення. Золоте і конгревное тиснення, матова ламінація, висічка додадуть нарядності виробу.

Міцні картонні вставки під ручки, дно – гарантія цілісності пакета. Різнобарвні шнури, що відрізняються фактурами плетіння, можуть бути виготовлені з смесовой, поліпропіленової, поліефірної нитки.

Ці та інші «хитрощі» виготовлення, які використовує LoveBag, допоможуть створити єдиний у своєму роді паперовий пакет.

Автор статьи: Попова Татьяна