Паперові пакети з логотипом

Паперові пакети

Попит, актуальність, просування – що вибрати?

Ефективним способом реклами є звичайні пакети, виготовлені з паперу.

Відмінною особливістю їх є фірмовий логотип . Якщо вибирати серед розмаїття реклами, то актуальним носієм, який не зажадає великих капіталовкладень, є друк логотипу на пакеті.

Логічно буде замовити партію пакетів не менше ста штук, інакше, цей крок пройде непоміченим для багатьох. Чим більше тираж пакетів, тим більша ймовірність, що незабаром ім’я компанії буде звучати поряд з іменитими торговими марками.

Папір – кращий рекламний матеріал

Чому багато замовники вибирають папір, крафт, картон для виготовлення фірмових пакетів?

Їх приваблюють такі якості :

• Екологічність.

• Презентабельність.

• Різноманітність колірної гами.

• Широкий вибір розмірів і форм.

Зазвичай бутіки одягу або косметики замовляють пакети кількох розмірів. Наприклад, для шарфа буде достатньо маленького пакету, а для верхнього одягу знадобиться найбільша упаковка. Коли перед виробником стоїть мета розповісти про компанію та прорекламувати послуги, варто потурбуватися про якість фірмового пакета.

Міцний і надійний носій неодноразово стане в нагоді в побуті. У паперових пакетах зручно носити і речі, і продукти, і іграшки. Заощадивши на виготовленні пакету з логотипом, ви самостійно скорочується «термін дії» реклами власної торгової марки. Адже поки пакет «живий» – реклама працює.

Дослідження психологів показали, що якщо в будинку людини є порожній пакет з-під певного товару, то логотип і назва компанії мимоволі «засідає» у мозку. Збираючись в магазин за одягом або продуктами, покупець керується підсвідомістю, яке «підштовхує» його до вже знайомого бренду.

Особливий логотип

Яким має бути зображення на паперовому пакеті? Хтось віддає перевагу золоті розчерки на чорному тлі, які виглядають нарядно, а комусь більше підійдуть ніжні завитки на білосніжній поверхні.

Компанія, що має логотип, може просто розмістити його на пакеті, погодивши кольорову гаму з дизайнером.

LoveBag – професійна команда, яка готова попрацювати над поліпшенням презентабельності і впізнаваності вашої фірми.

Автор статьи: Попова Татьяна