Пакети з дизайнерського паперу

Пакет з дизайнерського паперу

Чим вище якість, тим більше популярність!

Виготовлення пакетів виробляється з різних сортів паперу: саме від якості матеріалу і залежить кінцевий результат.

Звичайний папір хороша для записів, а ось для створення стильного і оригінального пакету потрібно дизайнерський картон. Ексклюзивна упаковка підкреслить імідж компанії, повною мірою передасть корпоративну ідею.

Характеристики дизайнерського паперу

Якщо порівнювати дизайнерський папір з іншими сортами, то можна виділити ряд незаперечних переваг:

• Дизайнерський папір легко забарвлюється і з лицьового, і з внутрішньої сторін.

• Різноманіття забарвлень дизайнерського паперу.

• Безліч фактур матеріалу – імітація полотна, льону, вельвету.

Вартість тиражу пакетів з дизайнерського паперу в LoveBag залежить від виду матеріалу, обраного замовником. Щоб вам легше було визначитися, пропонуємо огляд найбільш затребуваних видів дизайнерського паперу.

Що вибрати?

Плайк – крейдований папір, що нагадує пластик. Варто відзначити зносостійкість паперу і поверхню, приємну на дотик. Дуже красиво на плайк виглядає тиснення і лакування, а ручки зі стрічки додадуть виробу естетичну завершеність.

Тач Кавер – папір з двостороннім напиленням латексом. В результаті матеріал отримує матову поверхню з шовковистою текстурою. Якщо вам до душі стриманість і елегантність, то такий сорт ідеально підходить для виготовлення корпоративних пакетів.

Неттуно – дизайнерський папір, тонована в масі. Красива текстура «мікровельвет» приваблює багатьох замовників. Обробка УФ-лаків і декор люверсами дозволяє створювати справжні витвори мистецтва з Неттуно.

Стардрім – папір, що має покриття «перламутр» або «металік». Легкі, міцні пакети мають оригінальне світіння. Щоб досягти такого ефекту, проводиться тривала сушка паперу після фарбування з подальшою лакуванням.

Ефалін – екологічна папір. Вологостійкість і довговічність матеріалу досягаються за допомогою особливої ​​просочення. На світлих зразках ефалін дуже красиво виглядає офсетний друк. Поряд з цим видом друку, використовують тиснення і шовкографію.

Фірмові пакети, виготовлені з дизайнерського паперу, відрізняються особливою фактурою. Яскрава продукція порадує не тільки візуальної привабливістю, але і практичністю застосування. Серед різноманіття дизайнерського паперу наші фахівці допоможуть вибрати оптимальний варіант, відповідний побажанням і цілям.

Автор статьи: Попова Татьяна