Як вибрати матеріал для виготовлення паперового пакета?

Пакети з паперу

Припустимо, Ви прийняли рішення про те, що хочете замовити партію паперових пакетів. Ось тільки різноманітність запропонованих матеріалів настільки велике, що впору і розгубитися. Давайте разом спробуємо розібратися в різновидах матеріалу.

Для чого і з чого?

Замовники, які вибирають натуральну упаковку, гідно оцінять крафт-папір. Цінні призи та подарунки будуть виглядати ще презентабельний, якщо покласти їх в пакет і дизайнерського картону. Збираєтеся вручити косметичний або парфумерний набір ювіляру? Кращий вибір – паперовий пакет з прозорим «віконцем», крізь яке буде видно подарунок.

Прості вимоги й особливі нюанси

Незважаючи на відмінності матеріалу паперових пакетів, виріб виготовляють, відповідно до встановлених стандартів. Однак є «хитрощі» виробництва, які можуть візуально змінити обсяг і щільність. Наприклад, бічні і донні складки в пакеті збільшують його обсяг, а для поліпшення міцності кріплення ручок використовують вкладки з картону. Такі паперові пакети в Києві часто використовують для книг. Однак такі параметри як гладкість, колір, щільність замовник завжди вказує заздалегідь.

Про папері … і не тільки

– Для виготовлення пакетів і упаковок використовують ефалін. Це особливий сорт паперу, нагадує натуральний льон. Якщо вам до душі тиснена поверхня з зносостійкої плівкою – вибирайте такий сорт!

– Традиційним матеріалом для виготовлення паперових пакетів в Києві є крейдований папір. Щільний шар ламінату захистить пакет від дощів і морозів. Можна назвати такі пакети «всесезоннікамі».

Крафт-папір – екологічний вибір. Коричнева або біла обгортка використовується навіть для упаковки продуктів. Яка ще реклама може бути краще? У деяких країнах Європи обмежено використання поліетиленових пакетів, тому там використовують виключно крафт-папір.

– Цікавий вибір для упаковки – папір плайк. З вигляду поверхню крейдованого паперу нагадує пластик. Можливо, щільність плайк не так висока, але зносостійкість дуже висока. До того ж, варто доторкнутися до поверхні плайк, як відразу закохуєшся в це покриття.

– Гряде особливий випадок? Замовте паперові пакети з дизайнерського паперу: у Києві користуються популярністю різноманітні обробки і фактури. Додайте «дорогоцінного блиску» за допомогою стардріма: особливий вид паперу дозволяє створювати золоті, малахітові, срібні та сапфірові вироби.

Якщо подібне різноманітність, навпаки, ускладнило Ваш вибір, довіртеся порадою фахівця LoveBag!

Автор статьи: Попова Татьяна