Як зробити пакет з картону

Як зробити пакет з картону

Саморобні пакети: чому б і ні?

Різноманітність кольорових пакетів різних форм і розмірів на вітринах магазинів і полицях торгових центрів викликає бажання самостійно виготовити пакет з картону. Здавалося б, що тут складного – вирізати і склеїти …

Однак подарункові дизайнерські пакети або картонні упаковки відрізняються і привабливістю, і міцністю, і зручністю . Щоб зрозуміти, наскільки складний процес виготовлення картонних пакетів , спробуємо створити власний шедевр, тим більше що на носі низка свят – Хелловін, Новий рік, Різдво.

Очманілі ручки

Щоб не виглядати банально на торжество, радимо привнести краплю індивідуальності в свій презент. Приміром, для маленьких сюрпризів можна виготовити конусоподібні упаковки з подарункової папери. Слід згорнути воронку з листа картону і зафіксувати місце з’єднання скотчем або степлером. Лінії згину будуть акуратними, якщо скористатися гачком для в’язання.

Чим щільніше папір, тим більшу вагу подарунка вона витримає. Конусоподібний пакет закриваємо куточком, щоб він не відкрився, а зверху фіксуємо послання вітальній смужкою. Зверху можна прикрасити пакет яким-небудь декором: приміром, для Дня закоханих підійде сердечко, а для корпоративної вечірки – маленький логотип компанії.

З щільного паперу можна виготовити пакет з ручками , куди можна буде покласти будь-який подарунок. Якщо творчі пориви вам невластиві, тоді можна скористатися готовою продукцією з картону компанії LoveBag.

По шаблону!

Картон необхідно скласти навпіл і склеїти краю скотчем всередині. Можна використовувати кольоровий скотч з декором, щоб зовнішній вигляд майбутньої упаковки не постраждав. Склавши краю сумки особливим чином, виготовляємо дно пакета. Краю необхідно склеїти або зафіксувати скотчем. Стрічки або щільний папір – прекрасний матеріал для ручок. Для міцності краще приклеїти ручки до пакету скотчем кілька разів. Можна складати вміст в пакет!

Найбільш просунуті користувачі просто користуються готовими шаблонами пакетів, яких повно у всесвітній павутині. Після роздрукування на щільному папері кольоровий заготовки можна приступити до виготовлення шедевра.

Серед варіантів святкових упаковок є і сорочкового-краваток для чоловіків, і чудово-ніжні для жінок, і зворушливо-милі для дітей. Акуратні дірочки для ручок можна проробити діркопробивачем, а потім прикрасити пакет шнурочками.

Автор статьи: Попова Татьяна