Нанесення логотипу на сумки

Нанесення логотипу на сумки

Оригінальна назва: Логотип на сумці – товар обличчям!

Одним з видів діяльності LoveBag є виготовлення сумок з нанесенням логотипу. Промо-сумки різних кольорів і розмірів виробляються з якісних матеріалів, тому зображення або напис, нанесені на поверхню, яскраві і міцні.

Матеріали для виготовлення сумок

• мішковина, яка ідеально підходить для упаковки сипучих продуктів;

• брезент, цей різновид тканини виходить шляхом просочення льону вогнетривкими і водовідштовхувальними речовинами;

• нейлон – матеріал, що відрізняється особливою зносостійкістю і хорошою здатністю до фарбування;

• поліестер;

• бавовна – екологічна тканина, що відрізняється прекрасною воздухопроницаемостью;

• льон, багато фірм вибирають саме натуральні тканини, таким чином вносячи свій внесок у захист; навколишнього середовища;

• джут – міцний і легкий матеріал.

Способи нанесення логотипу на тканину

1. Шовкографія. На тканину наноситься логотип за допомогою трафарету та фарби. Крім текстильної поверхні, шовкографію активно використовують для створення написів на металі, дереві, пластику.

2. Термоаплікація. Зображення переноситься з використанням плівкового трансферу допомогою термопресса. Завдяки особливостям технології, малюнок можна нанести не тільки на готовий текстиль, але і на деталі крою. Термоаплікація відрізняється стійкістю до морозу і сонцю, а серед видів зображень можна вибрати оксамитові, глянсові або матові.

3. Вишивка. Дорогий і високоякісний метод нанесення логотипу. Зображення виходить чітким, об’ємним і яскравим. Логотип на тканини не «боїться» прання, відбілювання та хімчистки.

4. Сублімація. За допомогою сублімаційних чорнил «дзеркальним» способом під температурним впливом заготівля переноситься на носій. Для цієї методики не підходять стовідсотково натуральні тканини.

Логотип можна нанести на сумки, призначені для конференцій, спорту, рекламних акцій. Комусь до душі звичні сумки – пакети, а хтось віддасть перевагу портфель, торбу або навіть рюкзак! На вулицях Києва можна зустріти багатьох людей з промо-сумками: багато хто з них замовлені в LoveBag.

Автор статьи: Попова Татьяна