Хто придумав сумки

Хто придумав сумки

Корисне винахід, або Карман, що перетворився на сумку

Щоб носити з собою необхідні речі, потрібні були кишені. Оскільки сумок ще не було, такі кишені кріпилися до поясу. Такі аксесуари існували досить довго – практично до шістнадцятого століття. Знатні люди могли дозволити собі кишені з бісером, розшиті золотою ниткою.

Стародавні люди, що жили в печерах, наповнювали сумки залишками їжі або кістками тварин. Статус прикрас сумки придбали пізніше. Наприклад, у вісімнадцятому столітті дами хизувалися з рідікюлямі – мініатюрними сумками. Вісімнадцяте століття можна вважати закінченням ери – сумок – кишень.

Зручні господарські сумки та валізи винайшли тільки в кінці дев’ятнадцятого століття. В двадцятому століття з’явилося безліч сумок, які шили з шовку, пластика, гуми, целофану, хутра. Незважаючи на безліч інноваційних технологій, в моді як і раніше екологічні вироби. Замовити виготовлення еко-сумки можна в компанії LoveBag.

Цікаві факти про сумках

Африканські народи вважали сумки магічним оберегом: іноді там зберігалися заклинання, які допомагали мандрівникам.

Спеціальні сумочки для тютюну називають кисети. У певний період часу кисет був невід’ємною частиною чоловічого костюма: «табакерки» шили з полотна, замші, парчі або шкіри.

У Франції колекціонували мішечки для монет різних розмірів: придворні носили сумки на поясі, видаючи при ходьбі дзвін.

Сумка жінки може багато розповісти про свою власницю. Приміром, маленька сумка, туго набита, характеризує просту натуру, а великі сумки вибирають дами, схильні до меланхолії. Яскраві і незвичайні сумки купують жінки з фантазією, легкі на підйом.

Незважаючи на особливу любов жінок до сумок, винахідниками цього аксесуара вважають представників сильної половини людства. Згадайте великого правителя Івана Першого, невід’ємним атрибутом якого завжди була сумка через плече.

Найдорожча сумка в світі коштує майже чотири мільйони доларів! Виріб є справжнім ювелірним шедевром. Для виготовлення сумочки використовувалися діамант і золото. Оповіді «1000 і одна ніч» – ось, що надихнуло творців на виготовлення дорогоцінної сумки у вигляді серця!

Автор статьи: Попова Татьяна