Про клієнтів: хто робить замовлення?

Пакети з паперу

Виготовлення паперових пакетів в Києві – популярна тема, яка дозволяє поліпшити лояльність і впізнаваність бренду. Паперові носії перетворюються на ефективний і доступний інструмент реклами для будь-якої фірми. Крім того, пакет стане в нагоді в якості упаковки сувенірів і подарунків на корпоративних заходах. Кому може бути цікаво зробити замовлення?

Корпоративні клієнти, фірми

Всі компанії, так чи інакше, взаємодіють один з одним. Щоб поліпшити відносини і збільшити лояльність співробітництва, напередодні свят багато фірм обмінюються сувенірами з фірмовою символікою. Подарунок в упаковці виглядає більш презентабельно.

Упаковка не повинна перетворюватися на банальну паперову обгортку, яку слід негайно викинути. Це черговий спосіб нагадати про себе, своєї продукції! Тому слід завчасно замовити паперові пакети з логотипом компанії, фірмові та подарункові упаковки з картону.

Взуттєві і одежні бутики

Магазини, що спеціалізуються на продажі одягу і взуття, повинні постійно підтримувати попит у споживачів. Тому ми так часто спостерігаємо проведення акцій, знижок, розіграшів в торгових мережах.

Крім того, кожен магазин вважає своїм обов’язком ввічливо зустріти покупця і з посмішкою вручити йому покупку в фірмовому пакеті. Паперова упаковка – кращий вибір, особливо, якщо пакет має підвищену міцність і красивим дизайном. Напевно пакет послужить покупцеві ще не раз, значить, реклама про вашу компанію буде поширюватися. Можна замовити пакети з картону або, як ексклюзивний варіант, елітну упаковку з дизайнерського паперу. Отримати консультацію можна у фахівця магазина LoveBag.com.ua.

Рекламні агентства

Агентства, що займаються рекламними кампаніями або акціями, знаходяться в постійному пошуку та рух. Для організації промоакцій та виставок використовуйте фірмові паперові пакети з логотипом. Хороший вибір для виготовлення упаковки – крейдований папір і поліетиленові пакети.

Подарунковий сервіс

Організація банкетів, корпоративних свят, весільних торжеств, ювілеїв, днів народження, вечірок із задоволенням замовляють пакети. Безумовно, кожне свято передбачає вручення подарунків і призів. А який подарунок без привабливою обгортки?

Для кожного приводу можна вибрати оригінальний дизайнерський пакет. Наприклад, до новорічних свят підійдуть тематичні зимові пакети, а для весільного ювілею краще вибрати тему одруження. Вручити дорогий напій ювіляру можна в спеціальному пакеті для пляшок.

Наш магазин пропонує широкий вибір пакетів на будь-який смак. Завжди раді новим клієнтам і постійним замовникам!

Автор статьи: Попова Татьяна