Крафт пакети для стерилізації

Крафт-пакети

Оригінальна назва: Стерильність за методом «крафт»

Папір особливої ​​міцності – крафт – давно стала одним з популярних пакувальних матеріалів. Приміром, для поштових пересилань на великі відстані. Віднедавна крафт-папір стала застосовуватися для стерилізації та упаковки.

Сировиною для виробництва крафт-паперу є довговолокнисті сульфатна целюлоза. В результаті виходять багатошарові пакети для стерилізації, які виготовлені на базі екологічно чистого вторсировини. LoveBag пропонує виготовлення крафт-пакетів для стерилізації оптом за вигідною ціною.

Сфери застосування крафт-паперу

• Стерилізація медичних інструментів – скальпелів, пробірок, піпеток, шприців.

• Упаковка для одноразових стерильних матеріалів та інструментів.

• Герметична упаковка продуктів.

• Упаковка промислових товарів.

• Стерилізація матеріалів хімічної та фармацевтичної промисловості.

• Пакети з ручками – рекламний хід багатьох компаній.

Які переваги крафт-пакетів?

Завдяки водоустойчивости крафт-паперу, вміст захищений від промокання, а міцність матеріалу не дозволить порушити герметичність і цілісність упаковки. Щоб «запаяти» вміст, не буде потрібно спеціальне обладнання: при цьому упаковка залишається повітропроникною.

Крафт-пакети володіють стійкістю до високотемпературного режиму, а зрозуміти стадію процесу можна по вбудованим індикаторам. Стерильний інструменти можна зберігати в Краф-упаковці досить довго – від двадцяти до шістдесяти діб. Вигідна ціна пакетів, яку пропонує LoveBag – ще одна перевага стерильною крафт-упаковки.

Процес пішов!

Як користуватися стерилізаційними пакетами? Інструменти поміщають в пакет і запечатують плівкою – самоклейкой. Стерилізація може проводитися за допомогою пари (автоклав) або повітря (сухожарової шафа).

У першому випадку індикатор стане фіолетовим замість бежевого, а в другому – оливковою замість блакитного. Індикаторні смужки з пакетів зберігаються в журналі обліку обробки стерильного обладнання.

Автор статьи: Попова Татьяна