Крафт пакети з друком

Крафт пакети з друком

Екологічна краса: крафт-друк

Перспективна і міцна крафт-папір зарекомендувала себе в багатьох галузях. Красиві пакети використовуються в якості упаковки товарів промислової і продуктової групи.

У чому специфіка крафт-матеріалу?

Похідна з деревини «сильна» папір прекрасно вбирає вологу і пропускає повітря. Завдяки безперешкодному надходженню повітря всередину, продукти залишаються свіжими, а будівельні матеріали зберігають первісну текстуру.

Друковане «справу»: об’єкт – крафт

Для друку на крафт-папері використовуються такі способи:

Флексографія з використанням низьков’язких фарб і гнучких друкованих форм. Спочатку даний спосіб друку розроблявся для пакувальних матеріалів.

Шовкографія – автоматизована або ручна. Використання трафаретних форм робить можливим нанесення фарби на паперовий пакет.

Офсет – перенесення фарби з друкованого валу на матеріал за допомогою офсетного циліндра. Цей спосіб був мегапопулярним у поліграфічній галузі, але технологічно вже застарів.

Особливості друку

Найбільш затребуваним способом нанесення логотипу або зображення на крафт є флексография.

Замовляючи в LoveBag великий тираж, ви значно заощадите на оплаті флексодруку.

Зазвичай на крафт-пакет наносять друк з обох сторін – оборотної і лицьової. У цьому випадку виріб виглядає більш гармонійно і цілісно. Нанесення друку на пакети бурого кольору обійдеться трохи дешевше, ніж на упаковку білого кольору. Крім того, на вартість замовлення впливає обраний вид друку, кількість квітів і площа нанесення.

Що стосується термінів нанесення друку, то тут всі розрахунки індивідуальні. Наприклад, флексографію з готовими макетами ми виконаємо в строк до десяти днів, а ось шовкографія і офсетний друк виконуються довше через складнощі друкованого процесу.

Відхилення від геометричних розмірів при друку на Крафт становить близько 0,5 сантиметрів. Крім того, відтінок кольору логотипу в електронній версії може відрізнятися від виготовленого виробу.

Логотип добре виглядає на бурою або вибіленої крафт-папері. Зрозуміло, що краща передача кольорів буде на білому паперовому пакеті. На бурою папері добре виглядають контрастні і яскраві кольори – синій, темно-червоний, зелений. Світло-коричневий, білий, сірий, срібний і золотий «зливаються» з коричневим фоном.

Автор статьи: Попова Татьяна