Крафт пакети для подарунків

Крафт пакети для подарунків

Екологічний подарунок – вибирайте крафт

Вибираючи відповідну упаковку для сюрпризу, зверніть увагу не тільки на дизайн, але і на матеріал. З деяких пір вітчизняні поліграфічні компанії пропонують подарункові пакети з крафт-паперу.

Оскільки цей папір підлягає вторинній переробці і утилізації, матеріал моментально став лідером серед інших матеріалів. Крафт-папір використовується для упаковки харчових продуктів, завдяки натуральним інгредієнтам.

Види крафт-пакетів

Святкові. Наприклад, новорічна тематика зображень навіває радісне очікування майбутніх зимових свят. Ялиночки, сніжинки, зайчики, вигадливі морозні орнаменти прикрашають пакети.

Дитячі. Безумовно, тематика дитячих свят відрізняється. Хлопавки, клоуни, що розлітаються конфетті, квіти, улюблені казкові герої характеризують пакети, які призначаються дітям.

Для виставок, презентацій, салонів. Ділова сфера накладає свій відбиток на дизайн крафт-пакетів. На поверхні одноколірного пакета можна побачити тільки логотип або тонкий орнамент. Строгий і витончений стиль характеризує імідж компанії.

Для ресторанів та кафе.

Для одягу та взуття. Відмітним знаком на пакеті може стати капелюх з тульямі в кутку або класичний силует пальто.

Змінимо світ на краще!

Компанії, яким небайдужа світова екологічна ситуація, прагнуть внести свою лепту.

Використання крафт-пакетів символічно, так як матеріали для виготовлення такої упаковки нетоксичні і не потребують особливої ​​утилізації. Здавалося б, клей і фарба, які використовуються для складання пакетів, в будь-якому випадку містять токсичні речовини. А ось і ні! Як розчинники використовують спирт або воду.

Паперовий пакет легко витримує вагу до 15 кілограмів. Приємний натуральний колір крафт-пакетів коричневий або білий завжди можна оригінально прикрасити за допомогою декору. Наприклад, можна використовувати квіти з паперу, штучні гілочки, бирки, підвіски, намистинки, стрази.

Компанія LoveBag пропонує розробку індивідуального дизайну крафт-пакетів для подарунків з урахуванням побажань замовника.

Винуватцеві торжества буде приємно отримати іменний пакет з сюрпризом або побачити на еко-упаковці свою фотографію.

Автор статьи: Попова Татьяна