Які бувають сумки

Еко-сумки

Ах, ці багатогранні дивовижні сумки!

В давнину люди спокійнісінько обходилися без сумок. До пори, до часу .. Збільшення кількості необхідних дрібниць призвело до створення унікального винаходу – сумки

Якщо чоловіки не настільки вибагливі у виборі сумок, і найчастіше обмежуються діловими або спортивними варіантами, то жінка без сумки взагалі відчуває себе незахищеною!

Класифікації сумок, або Історія моди

Найпростішим візуальною відмінністю різних видів сумок є силует або форма. Тут можна назвати прямокутні, трикутні, напівкруглі, квадратні й трапецієподібні варіанти. Іноді сумка виглядає безформно: речі, такі варіанти найчастіше є авторськими

Зустрічаються незвичайні моделі у вигляді рибки, яблука або фотоапарата. Сумки можуть закриватися за допомогою замка, клапана, магніту або стягання шнурком.

Типи носіння сумок

В руці або на зап’ясті , обладнані короткою ручкою.

Близько ліктя , мають ручки середньої довжини.

На плечі – з довгим ременем

Під пахвою, в руці – спеціальні ручки

На дотик: визначаємося з видом

Жінки – загадкові істоти, які вибирають їжу по запаху, а одяг та аксесуари на дотик. Тому сумки також варто розділити на м’які, напівтверді і жорсткі моделі.

М’які сумки не тримають форму, оскільки виготовлені з тканини, але можуть мати жорстке дно. Сумка для шопінгу, виконана з легких тканин – дуже зручний винахід. Компанія LoveBag пропонує широкий вибір еко-сумок на замовлення.

У м’якій сумці речі можуть перемішатися, тому складно буде знайти потрібну річ. Тим не менш, тисячі жінок щодня справляються з цим складним «завданням», тому м’яка сумка просто необхідна!

Напівжорстка сумка – це усереднена модель між жорсткою і м’якою. Каркас або окремі елементи тримають форму в поєднанні з м’яким матеріалом. Така сумка дозволяє впорядкувати речі, але, в той же час, не обмежуватися ділової стилістикою.

• Якщо сумка виготовлена з матеріалу, який чудово тримає форму – це жорстка модель. Всім відомими різновидами даного виду аксесуарів є папки, валізи, портфелі, футляри.

Щоб завжди виглядати модно і актуально, постарайтеся обзавестися різними видами сумок, тоді будь одежна ансамбль буде доречним і оригінальним.

Автор статьи: Попова Татьяна