Як вибрати сумку

Эко-сумка з тканини

Місія здійсненна – вибираємо сумку

Чим керуватися при виборі цього важливого аксесуара? Найчастіше, одномоментні пориви виявляються невірними, і через час виявляється, що ручка тисне, сумка має незручну конструкцію, та й носити не під що … Як грамотно підійти до вибору сумки, розкажуть професіонали.

Відкрийте шафу!

Так-так, саме з цього почнемо, так як сумка – невід’ємний аксесуар для одежного комплекту. Визначивши основні стилі і колірну гамму одягу, можна сміливо відправлятися в магазин «на полювання».

Не варто недооцінювати плетені, текстильні і тканинні сумки. На піку популярності у всьому світі – еко-сумки: всі відомі кутюр’є удостоїли своєю увагою цю новинку. Практичні й кольорові сумки коштують недорого, тому можна придбати собі парочку екземплярів, замість того, щоб збирати котрий рік на сумку зі зміїної шкіри. Придбати таку стильну сумку можна в компанії LoveBag.

Необхідний мінімум

Отже, добре, якщо у вашому гардеробі є базові сумки, які можна поєднувати з будь-яким одягом.

Міні-сумка чорного кольору: клатч або конверт. Ідеальне доповнення до вечірньої сукні. Яскраві варіанти зі стрічками, паєтками і стразами підійдуть для урочистих випадків, а класичний скромний ридикюль можна носити і повсякденно.

Сумки середніх розмірів – бежева і чорна. Чорна модель підійде під будь-яке плаття: підберіть варіант без яскравих вставок і крупного декору. Світлий аксесуар залиште для кольорових нарядів. Цікавими і модними формами є трапециевидная або прямокутна. Класичний беж цілком можна замінити фісташкові, молочним, кавовим або світло-сірим відтінками.

Текстильна сумка великого розміру, прикрашена кольоровими принтами. Щоб поєднувати її з нарядом, спирайтеся на один з відтінків принта.

Жіночі хитрощі

Вибираючи сумку, придивляйтеся не тільки до доступності ціни, але і до якості . Огляньте виконання швів: міцні, рівні стібки гарантують довговічність вироби навіть при великому навантаженні. Часом у жіночу сумку поміщається половина плательного шафи!

Хороші варіанти – з підкладкою з нейлону і капрону. Натуральні тканини тут недоречні, оскільки швидко рвуться. Шовк, зрозуміло, не здає лідерських позицій і в міцності, але сумка з такою підкладкою обійдеться втридорога.

Дайте спокій сумку з пластиковими замками – її не вистачить надовго. Замки і фурнітура з металу – кращий вибір. До речі, мінімум декору свідчить про бездоганний смак.

Автор статьи: Попова Татьяна