Як організувати виробництво пакетів

Виробництво паперових пакетів

Робимо гроші … з паперу!

Паперові пакети – це не просто упаковка, а особливий внесок в екологію навколишнього середовища. Адже всім відомо, що поліетиленові пакети будуть розкладатися довгий час після того, як потраплять в утиль.

Існують матеріали, які можна зберігати виключно в папері: наприклад, цукор, борошно, цемент. Паперові пакети оригінальної форми і розмальовки в Києві користуються особливою популярністю, як подарункова упаковка.

Почати виробництво: бізнес з нуля

• Без приміщення для виробництва не вдасться поставити «на конвеєр» власну справу. Головною вимогою до цеху є пожежобезпечність. Кілька верстатів для паперових пакетів і мішків обійдуться не так дорого, а ось ціла станочная лінія буде коштувати дорожче.

• Не обійтися без верстата, який випускає заготовки для мішків і пакетів. Папір, склеєна в декілька шарів, «перетворюється» на трубу – це і є заготівля для пакетів і мішків, що не мають дна.

• Щоб виготовити дно, знадобиться спеціальний верстат. Для дорогих виробів, у яких дно прошито, потрібне особливе устаткування.

• Необхідне «ланка» в списку обладнання для виробництва паперових пакетів – це машина – напівавтомат для нарізки кріпить і прокладочной стрічки.

• Друкарський верстат дозволить подвоїти прибуток, так як пакети – це прекрасне місце для реклами. Замовити паперові пакети оптом і в роздріб можна в LoveBag. Порівняно з поліетиленовою печаткою, варіант паперового носія набагато вигідніше: офсет – популярна дешева технологія друку.

Корисні рекомендації

• Якщо говорити про лінію для виробництва пакетів і мішків з паперу, то вона складається з механізму, що відповідає за переміщення і підйом виробів по цеху, а також друкований вузол. Для роботи в цеху, в принципі, достатньо кількох осіб, з яких один досконально розбирається в тонкощах виробництва.

• Якщо надходить замовлення на виробництво упаковки для подарунків і сувенірів, використовується крейдований папір, ефалін або дизайнерський картон. Для продуктів харчування підійдуть пакети з крафт-паперу: завдяки воздухопроницаемости, в такій упаковці можна зберігати сипучі продукти.

• Не варто зберігати паперові пакети в поліетилені: краще використовувати для цього «рідну» упаковку.

Автор статьи: Попова Татьяна