Як з’явилася сумка

eco-sumki

Опля – от і сумка!

Сьогодні ми не можемо уявити собі гардероб без сумки. Ви колишні часи доводилося носити необхідні речі в руках або розпихати по кишенях.

Дуже складно вмістити ключі, гаманець, косметичні приналежності і мобільний телефон в одну кишеню! Та в цьому й немає необхідності – адже сьогодні можна придбати хоч десяток різних сумок!

Поява сумки

Виявляється, кишеню просто «переріс» в окремий аксесуар. Спочатку псевдо – сумки використовували виключно як гаманець для грошей. Чоловіки навішували «кишені» на пояс, а жінки ховали під спідницю.

У 14-15 століттях сумки називали «кишенями для добра» або «омоньерамі». 17 століття стало переломним у розвитку сумки: нарешті їх перестали ховати, а почали нарочито виставляти напоказ. До того часу, сумки перетворилися на витвори мистецтва – їх прикрашали в’язанням, плетінням, стеклярусом і бісером.

Культові винаходи

В кінці двадцятого століття актриса Джейн Біркін зіткнулася з проблемою вибору зручною сумки. За щастя, її сусідом в літаку виявився власник фірми Hermes, який вирішив порадувати примхливу красуню. Так з’явилася чудова сумка Біркін зі шкіри теляти, м’яка на дотик з фурнітурою із золота. Загалом, не сумка, а ціле багатство!

В деяких країнах світу любов до сумок привела до створення музеїв. Приміром, в Токіо мається виставка, яка складається з трьох тисяч експонатів, починаючи від кисетів до дамських ридикюлів.

Чим відрізняються сумки?

• Матеріал.

• Розмір.

• Колір.

• Форма.

• Стиль.

Двадцяте століття призвів до «гіперболізації» сумок, так як ділова леді носила з собою не тільки помаду і люстерко, але і безліч документів, окуляри, гроші. Класичним вимогою до вибору сумки було суворе відповідність взуття. Сучасні дизайнери примудряються об’єднати на подіумах грубі ботильйони і сумку, розшиту стразами.

Ультрамодними і затребуваними стали еко-сумки, які нарозхват купують модниці всього світу. Мало того, що таке придбання – внесок у захист екології, так це ще й вдалий спосіб виглядати незвично.

Компанія LoveBag пропонує еко-сумки прямо з перших рук!

Автор статьи: Попова Татьяна