Як зробити паперовий пакет для подарунка

Зробити пакети для подарунка

Скотч, ножиці, папір: за роботу!

Оригінальність нині у фаворі: однотипні луки і стандартні подарунки залишилися в минулому столітті. Щоб піднести подарунок, знадобиться доскональна підготовка, і, зрозуміло, приваблива упаковка. Якщо банальні рішення не для вас, тоді вивчіть прості ідеї для створення паперових подарункових пакетів.

Саморобний або магазинний?

Пакети для подарунка можна купити в магазині, але часто буває, що вміст не підходить за розміром. Наявні пакети опиняються то надто величезними, то недостатньо високими. Іноді складно знайти підходящу забарвлення подарункової упаковки.

Хенд-мейд – можливість не тільки розповісти винуватцеві торжества про ваше ставлення, але і відмінний шанс реалізації своїх творчих здібностей. До речі, виготовляти подарунковий пакет ви будете відповідно до розміру сюрпризу, так що неузгодженостей не буде.

Ретро-упаковка власними руками

Для створення шедевра знадобиться пакувальний папір, мотузкові ручки, мереживо, гілочки. Також приготуйте ножиці, дирокол, олівець і двосторонній скотч.

Крок 1

Відрізаєте фрагмент прямокутної форми від рулону паперу. Якщо матеріал м’яв, можна пропрасувати його праскою.

Крок 2

Виконуються загини з боків: вгорі – 2 сантиметри, з боків – по 1 сантиметру.

Крок 3

Виготовляємо дно. У нижній частині виконуємо загини до 5 сантиметрів максимум і розпрямляємо. Дно склеюється за допомогою скотча. Щоб дно було міцним, слід обов’язково ущільнити його додатковими загинами.

Крок 4

Коли дно пакета закріплено, обережно розпрямляєте пакет рукою зсередини. Можна проробляти отвори дироколом.

Крок 5

Довжину ручок вибираєте довільно. Щоб ручки трималися міцно, їх закріплюють вузлом з внутрішньої сторони.

Крок 6

Декорування подарункового пакета за допомогою мережив, стрічок. Дуже красиво виглядає вертикальна смуга мережива на коричневої папері. Зверху можна приклеїти вітальну міні-листівку, щоб ваш подарунковий пакет не загубився серед інших подарунків.

Альтернатива завжди є!

Якщо у вас немає часу на виготовлення пакету для подарунка, але дуже хочеться здивувати іменинника, можна змовити оригінальний пакет в магазині LoveBag. Тут завжди креативно підходять до будь-якого замовлення, а ціни завжди приємно дивують доступністю. Оригінальний і міцний пакет, в який ви покладете сюрприз, подвійно збільшує значущість подарунка.

Автор статьи: Попова Татьяна